Atpakaļ

Uzzīmē vilcienu - izstāde



 

Laipni aicināti konkursa “Uzzīmē vilcienu” mākslas darbu virtuālajā izstādē!

Te ir apskatāmi visi konkursa divās kārtās iesūtītie darbi – kopā 2569!  

No sirds pateicamies visiem bērniem un jauniešiem par radošumu, atsaucību, radītajiem mākslas darbiem un iespēju ieskatīties šajā fantāziju pasaulē. 

Aicinām ikvienu doties aizraujošā krāšņo un iedvesmojošo darbu apskates ceļojumā! 

 


 

“Uzzīmē vilcienu” konkursa 2.kārta - 354 darbi

Mākslas darbos ir attēloti “nāvējošie palīgi” – tālrunis, austiņas un skrejritenis, kas atvieglo mūsu ikdienas dzīvi, bet diemžēl dzelzceļa tuvumā tie var kļūt par nāvejošu traucēkli, jo ievērojami apgrūtina uztveri, iespējamo risku novērtēšanu un mēdz būt par iemeslu tam, kāpēc notiek negadījumi.

 


 

Adela Andžāne, 9 gadi
Adriana Golubcova, 14 gadi
Adriana Uļjanova, 10 gadi
Adriana Uļjanova, 9 gadi
Adrians Lipskijs, 14 gadi
Adrians Rags, 8 gadi
Adrians Ščerbinskis, 8 gadi
Adrija Melānija Smiltniece, 9 gadi
Adrija Petkune-Valguma, 8 gadi
Adrija Sproģe, 10 gadi
Adrija Zellīte, 11 gadi
Agate Aira Dombrovska, 7 gadi
Agate Ostrovska, 11 gadi
Ainārs Maculevičs, 15 gadi
Aivita Tišlere, 12 gadi
Aksels Aleks Leitis, 12 gadi
Alans Šlihta, 15 gadi
Aleksandrs Dobrovoljskijs, 10 gadi
Aleksandrs Kursītis, 7 gadi
Aleksandrs Vjatkins, 10 gadi
Aleksejs Cilinskis, 8 gadi
Alekss Ābolkalns, 11 gadi
Alekss Oļeņins, 12 gadi
Alisa Ļubicka, 12 gadi
Alise Ābola, 8 gadi
Alise Goluba, 11 gadi
Alise Loča, 7 gadi
Alise Markune, 5.klase
Amanda Jaunzeme, 12 gadi
AMANDA PASTARE, 9 gadi
Amanda Rāvēja, 4. klase
Amanda Sarapova, 9 gadi
Amanda Stanka, 8 gadi
Amēlija Anna Petrēvica, 10 gadi
Amina Smilgina, 8 gadi
Anastasija Kapitonova, 16 gadi
Anastasija Koiro, 12 gadi
Anastasija Korņienko, 12 gadi
Anastasija Krivašejeva, 13 gadi
Anastasija Urbanoviča, 12 gadi
Anastasija Zankaveca, 8 gadi
Anatolijs Buravcevs, 15 gadi
Andrejs Baranovs, 17 gadi
Andrejs Mičūns, 14 gadi
Andrejs Muštavinskis, 10 gadi
Anete Čable, 10 gadi
Anete Masa, 12 gadi
Anna Balode, 10 gadi
Anna Elizabete Plaude, 10 gadi
Anna Kuprinska, 4. klase
Anna Pāvula, 14 gadi
Anna Pilace, 14 gadi
Anna Rakšte, 8 gadi
Anna Rubine, 10 gadi
Anna Virbale, 15 gadi
Annija Upīte, 13 gadi
ANNIJA OZOLIŅA, 7 gadi
Antonijs Kauki, 14 gadi
Arnis Čablis, 10 gadi
Arnis Gasūns, 12 gadi
Arno Eņģelis, 9 gadi
Artjoms Cvetkovs, 14 gadi
Artjoms Gorkins, 7 gadi
Artjoms Kristāls, 14 gadi
Arturs Drozdovičs, 8 gadi
Barbara Vanaga, 10 gadi
Brendons Apsītis, 9 gadi
Daniels Boļbans, 7 gadi
Daniels Jānis Egle, 11 gadi
Daniels Kreits, 15 gadi
 
Daniels Lega, 15 gadi
Daniels Lubušs, 12 gadi
Dans Šteinbergs, 15 gadi
Darja Golubeva, 14 gadi
Dārta Gabranova, 9 gadi
Dārta Grāvīte, 11 gadi
Dārta Logina, 12 gadi
Dāvids Veličko, 14 gadi
Dāvis Livmanis, 14 gadi
Diāna Ungure, 7 gadi
Dmitrijs Pavlovs, 11 gadi
Dženeta Putniņa, 12 gadi
Edijs Frolovs, 6. klase
Eduards Plučs, 15 gadi
Eduards Saulītis, 10 gadi
Eduards Silenieks, 14 gadi
EGILS KRISTAPS JONIKĀNS, 13 gadi
Elands Ralfs Gordejevs, 10 gadi
Elizabeta Bredika, 8 gadi
Elizabete Rižkova, 11 gadi
Elīna Kazāka, 9 gadi
Elīna Zastupņeviča, 9 gadi
Elīza Spangere, 4. klase
Elvīra Mazkalniņa, 10 gadi
Elza Miķelsone, 11 gadi
Emīlija Bumbiere, 10 gadi
Emīlija Elīza Ķemere, 9 gadi
Emīlija Elīza Ķemere, 9 gadi
Emīlija Elīza Ķemere, 9 gadi
Emīlija Inovska, 9 gadi
Emīlija Jaunzema, 12 gadi
Emīlija Lange, 10 gadi
EMĪLIJA LEIŠAVNIECE, 8 gadi
Emīls Bērziņš, 8 gadi
Emīls Krasņikovs, 14 gadi
Endijs Gustavs Kušķis, 7 gadi
ENIJA PEDANE, 9 gadi
ERNESTS DRUVIŅŠ, 11 gadi
Ernests Petrovskis, 9 gadi
Ervīns Rokjāns, 8 gadi
Estere Anastasija Zālīte, 8 gadi
Estere Daukste, 12 gadi
Estere Dukaļska, 12 gadi
Estere Graudiņa, 12 gadi
Estere Ķirse, 9 gadi
Evelīna Gulbinska, 9 gadi
EVELĪNA SONDERE, 15 gadi
Evelīna Tarvāne, 15 gadi
Evelīna Vanuška, 8 gadi
Evelīna Zemļinska, 8 gadi
Everests Lūkins, 10 gadi
Evija Mežapuķe, 5. klase
Evita Muižniece, 15 gadi
Ēriks Stikuts, 12 gadi
Felicita Hēte- Šulte, 12 gadi
Filips Komels, 9 gadi
Frīda Vorobeca, 9 gadi
GABIJA GRĪNVALDE, 8 gadi
Gabriela Ķēniņa, 8 gadi
GABRIELA MINKEVIČA, 8 gadi
Gabriela Ozoliņa, 9 gadi
Gabriels Gorlevski-Bāliņš, 12 gadi
Gabriels Ņeveskis, 12 gadi
Guntars Kudlāns, 15 gadi
Gustavs Samuilo, 9 gadi
Gusts Kristapsons, 10 gadi
Harlads Keišs, 9 gadi
Iaroslav Kovalev, 11 gadi
Ieva Liāna Braune, 14 gadi
Ivo Sakss, 12 gadi
IZABELLA CELMA, 13 gadi
Izabella Mīkstā, 9 gadi
Jana Dedova, 12 gadi
JASMĪNA MEISTERE, 9 gadi
Jānis Irbe, 11 gadi
Jānis Lazdāns, 7 gadi
Jekaterina Grigorjeva, 10 gadi
Jelizaveta Garkule, 10 gadi
Juliāna Kustova, 8 gadi
Justīne Adrija Katšena, 13 gadi
Justīne Agapova, 12 gadi
Justīne Agapova, 12 gadi
Justīne Peneze, 11 gadi
Justs Juris Jope, 8 gadi
Kamilla Gulbinska, 8 gadi
Karīna Jakovļeva, 12 gadi
Karīna Medvedeva, 16 gadi
Karlīna Goluba, 9 gadi
Karolīna Bormane, 9 gadi
Karolīna Dilāne, 8 gadi
Kataļina Agurejeva, 15 gadi
KATE BRŪDERE, 8 gadi
Katrīna Tirmizi, 11 gadi
Katrīna Vaišļa, 14 gadi
KATRĪNA VIDNERE, 15 gadi
KATRĪNA VIDNERE, 15 gadi
Kārlis Geste, 10 gadi
Kārlis Rubenis, 9 gadi
Kārlis Skutāns, 9 gadi
Keita Austra Rikuma-Lapiņa, 4. klase
Keita Brikše, 8 gadi
Keita Kristena Kaupuža, 7 gadi
Keita Kristena Kaupuža, 7 gadi
Keita Misiņa, 10 gadi
Keitija Ozoliņa, 10 gadi
KIRA KLIŅĢERE, 10 gadi
Kirills Putro, 10 gadi
Kitija Grohoļska, 9 gadi
Klāvs Strautmanis, 16 gadi
Klāvs Strautmanis, 16 gadi
Kočkins Arsenijs, 8 gadi
Kočkins Arsenijs, 8 gadi
Kočkins Arsenijs, 8 gadi
Krista Circene, 13 gadi
KRISTA KREMBERGA, 10 gadi
Kristaps Gertners, 12 gadi
KRISTENS OZOLS, 8 gadi
Kristers Cērps, 14 gadi
Kristers Martinsons, 9 gadi
Kristers Rokjāns, 14 gadi
Kristofers Jurevičš, 8 gadi
Krišjānis Spangeris, 5. klase
Ksenija Lapsiņa, 12 gadi
Larija Volikova, 12 gadi
Laura Ausvalde, 8 gadi
Laura Rostoka, 12 gadi
Lauris Dreibe, 8 gadi
Lāsma Dobrovolska, 11 gadi
Lāsma Ivuškāne, 7 gadi
Leonards Gaiķis, 11 gadi
Liāna Kunicka, 4. klase
Linards Karpovs, 5. klase
Linards Liepiņš, 12 gadi
Linda Dišlere, 8 gadi
Linda Misiņa, 13 gadi
Linda Zariņa, 14 gadi
Lote Graudiņa, 9 gadi
Lote Martinova, 9 gadi
Luīze Šulce, 8 gadi
Ļera Fomičova, 10 gadi
MADARA ANDERSONE, 8 gadi
Madara Kudiņa, 9 gadi
MADARA SPROĢE, 8 gadi
Madara Vaļecka, 4. klase
Madlēna Meistere, 14 gadi
Maija Margarita Miķelsone, 9 gadi
Maiks Vasilioglo, 14 gadi
Mairis Freipičs, 8 gadi
Marats Gruzītis, 9 gadi
Mareks Deļikatnijs-Bušs, 9 gadi
Margarita Ivanova, 13 gadi
Marija Katalīna Jalovika, 10 gadi
Marija Rāga, 6. klase
Marija Skangale, 14 gadi
Marija Zbicka, 8 gadi
Marisa Rozenberga, 10 gadi
Marks Vambuļds, 14 gadi
Markuss Andersons, 12 gadi
Markuss Maksimovs, 9 gadi
Markuss Serdāns, 12 gadi
MARTA DEMBOVSKA, 8 gadi
Marta Emīlija Prikule, 7 gadi
MARTA KNOSTENBERGA, 15 gadi
Marta Lavrenova, 9 gadi
Marta Ozoliņa, 9 gadi
Martins Prutāns, 6 gadi
Matīss Nesaule, 14 gadi
Matīss Puriņš, 9 gadi
Māris Sproģis, 12 gadi
Mārtiņš Gusakovs, 9 gadi
Mārtiņš Plitnieks, 14 gadi
Mārtiņš Strūbergs, 6. klase
Mārtiņš Šepetauskis, 13 gadi
Megija Burkovska, 14 gadi
MELĀNIJA BAUMANE, 8 gadi
MELĀNIJA KRŪZA, 8 gadi
Melānija Ornicāne, 8 gadi
MELĀNIJA POČKENIECE, 9 gadi
MIKUS NOLBERGS, 9 gadi
Miķelis Karlovičs, 9 gadi
Miķelis Millersons, 14 gadi
Milana Guseva, 8 gadi
Milana Makarova, 10 gadi
Milana Titkina, 14 gadi
Miļena Buckaja, 13 gadi
Mirra Sutugina, 10 gadi
Natālija Judina, 12 gadi
Nellija Heisele, 11 gadi
NELLIJA ZĀLĪTE, 8 gadi
NIKITA OSETROVS, 12 gadi
Nikita Rižijs, 15 gadi
Nikola Ulbika, 9 gadi
Nikola Pavlova, 12 gadi
Nikole Gulbinska, 12 gadi
Nikole Truskovska, 7 gadi
Niks Brazovskis, 8 gadi
Olesja Kižlo, 10 gadi
Olga Dudareva, 12 gadi
Olga Petkune, 15 gadi
Olga Saveļjeva, 12 gadi
Olivers Celmiņš, 7 gadi
Olivers Dimpers, 9 gadi
Olivers Rudzons, 10 gadi
Oskars Saveļjevs, 14 gadi
PATRIKS KALNIŅŠ, 13 gadi
Patriks Štāls, 10 gadi
Patrīcija Ašnevica, 9 gadi
Patrīcija Beltmane, 15 gadi
Patrīcija Ezergaile, 9 gadi
Patrīcija Pērse, 16 gadi
Patrīcija Stanka, 8 gadi
Patrīcija Valtere, 8 gadi
Patrīcija Vanaga, 10 gadi
Paula Keinīte, 10 gadi
Paula Kūriņa, 11 gadi
PAULA LUDZENIECE, 8 gadi
Paula Ponomarenko, 4.klase
PAULA ZIEDKALNE, 8 gadi
Pāvels Ivanovs, 14 gadi
Polina Sorochenko, 13 gadi
Rafaēls Cipruss, 12 gadi
Raivo Albins, 14 gadi
Raivo Celms, 14 gadi
Ralfs Irbits, 10 gadi
RALFS ZITMANIS, 8 gadi
Rebeka Straujā, 5.klase
Reinis Miklašēvics, 6. klase
Reinis Miklašēvics, 6. klase
Renāts Noviks, 15 gadi
RIČARDS KRUPSKIS, 8 gadi
Rihards Filipsons, 13 gadi
Rihards Kukulis, 9 gadi
Rihards Tiševskis, 8 gadi
Ritvars Bergs, 9 gadi
ROBERTS GUSAKOVS, 8 gadi
Roberts Bondars, 14 gadi
Roberts Gedroics-Jurago, 8 gadi
Roberts Jānis Liks, 9 gadi
Roberts Kursīts, 10 gadi
Roberts Laurinovičs, 10 gadi
Roberts Padans, 12 gadi
Roberts Rosnis, 14 gadi
Roberts Špats, 11 gadi
Roberts Trēde, 14 gadi
Rodrigo Valners, 8 gadi
Sabīne Valtere, 11 gadi
Sabīne Kronberga, 12 gadi
Sabīne Soģe, 14 gadi
Samanta Maziņa, 9 gadi
Samanta Roze, 9 gadi
Samanta Šimkus, 11 gadi
Sandija Strode, 9 gadi
Sigita Renckulberga, 16 gadi
Sindija Kalniņa, 15 gadi
Sindija Kalvāne, 13 gadi
SINDIJA NEIMANE, 9 gadi
Sofia Bezchasna, 11 gadi
Sofija Fedotova, 12 gadi
Sofija Marcinķeviča, 8 gadi
Sofija Rahmangulova, 8 gadi
Sofija Šēla, 9 gadi
Sofija Ūbele, 8 gadi
Sonora Maļinovska, 12 gadi
Stefans Kondratjevs, 10 gadi
Stefānija Bluzmane, 11 gadi
Šarlote Sjakste, 8 gadi
Taija Pagrode, 7 gadi
Teodors Špors, 8 gadi
TĪNA SILIŅA, 13 gadi
TOMASS KORSAKS, 8 gadi
Tomass Šulme, 14 gadi
Toms Zariņš, 6. klase
TOMS ZOLDNERS, 13 gadi
Vadims Švilpa, 14 gadi
Vanessa Mozgaļova, 11 gadi
Viktorija Celpanova, 15 gadi
Viktorija Miglāne, 7 gadi
Viktorija Pleikšne, 11 gadi
Viktorija Saveļjeva, 10 gadi
Viktorija Umbraško, 12 gadi
Vintra Lipska, 15 gadi
Violeta Šlihta, 9 gadi
Vitālijs Jegorovs, 15 gadi
Vladislavs Daņilovs, 8 gadi
Zoja Solovjova, 10 gadi

 


 

“Uzzīmē vilcienu” konkursa 1.kārta2215 darbi

Mākslas darbos ir attēloti fantastiskākie sapņu vilcieni – krāsaini, grafiski, lidojoši, biedējoši, iepriecinoši, ziedoši, patriotiski – katra pasažiera gaumei piemēroti! 

 


 

Abigeila Afanasjeva, 5 gadi
Ada Sedleniece, 6 gadi
Adams Mikulāns
Ādams Priednieks Melnacis, 10 gadi
Adele Andželina Rituma, 8 gadi
Adele Ķepala, 8 gadi
Adele Ležnina, 3.c klase
Adele, Rīgas 7 PII
Adelīna Rupka, 3.c klase
Adriāna Skribanovska
Adrianna Kireja, 7 gadi
Adriāns, 1.d klase
Adrians Afanasjevs, 3.klase
Adriāns Ārons Laizāns, 6 gadi
Adrians Brencis, 3.a klase
Adrians Dārznieks, 2.klase
Adrians Enģelis, 9 gadi, 3.klase
Adrians Koļesņiks
Adrians Miklāvs, 2.d klase
Adrians Pētersons, 2.d klase
Adrians Pupiņš, 1.klase
Adrians Urbāns-Orbāns, 8 gadi, 2.klase
Adrija Melānija Smiltniece, 9 gadi
Adrija Pakalne, 3.b klase
Adrija Zemberga, 8 gadi
Agata S., 7 gadi
Agata Tumanova, 5 gadi
Agate Ābelīte
Agate Ārente, 3.klase
Agate Jurova, 7 gadi
Agate Puzaka, 2.e klase
AGATE RUBENE, 7 gadi
AGNESA BOIKO, 5 gadi
AGNESE ELSTE, 7 gadi
Agnese Ķīse , 4.klase
Agnese Strazda, 12 gadi
Agnese Zariņa, 8 gadi
Agneta Parfenova, 5 gadi
Agnija, 2.klase
Agris Bērziņš, 8 gadi
Aigars Orlovskis
Aija K, 3.b klase
Aiļmovsilja, 1.a klase
Aira Biškina, 7 gadi, 1.klase
Aiva Jansone, 3.b klase
Aiva Manfelde, 11 gadi
Aivika Devetjarova, 7 gadi
Aksels Aleks Leitis, 5.c klase
Aksels Apšenieks
Aksels Dārznieks, 3.b klase
Alana PII Kripaiņas, 7 gadi
Alberts PII "Salaspils 2. pirmsskola", 5 gadi
Alberts Apšenieks
Alberts Šķels
Aļbina Grasa, 8 gadi, 2.klase
Aldis Germanis
Aleks Valmieras PII "Vālodzīte", 6 gadi
Aleks Petraus, 1.b klase
Aleksa Berjoza, 6 gadi
Aleksandra, 6 gadi
Aleksandra Djačuka
Aleksandra Pētersone, 5 gadi
Aleksandra Sprance, 6 gadi
Aleksandrs Juršis, 6 gadi
Aleksandrs Lapsa, 7 gadi
Aleksandrs Liepiņš
Aleksandrs Vasiļjevs, 4.klase
Aleksandrs Višņakovs, 15 gadi
Aleksejs Hudjakovs
Aleksejs Ostrodinovs, 2.d klase
ALEKSIJA ATAMANČUKA, 6 gadi
Alekss Javnijs, 7 gadi
Alekss Arhipenko, 8 gadi, 2.klase
Alekss Balodis, 4 gadi
Alekss Čerenkovs, 7 gadi
Alekss Ezermalis, 1.c klase
Alekss Ezermalis, 7 gadi
Alekss Kaverskis, 1. klase
Alekss Meļņiks, 7.klase
Alekss Moskovecs, 3.d klase
Alekss Oļeņins, 5.c klase
Alekss Ozoliņš, 2.a klase
Alekss Rojs Lūsis, 7 gadi
Alekss Zabarovskis, 6 gadi
Alesia Ščupaka, 5 gadi
Aļesja Tetjuhina, 1.u klase
Alīna Kačanovska, 3.b klase
Alīna Krastiņa, 3.klase
Alisa, 3.b klase
Alisa, 6 gadi
Alisa Mivrinika
Alīsa Nemenkova, 6.klase
Alise Jelgavas centra pamatskola, 1.d klase
Alise Rojas vidusskola, 3.b klase
Alise Babrovska, 2.klase
Alise Bebre, 4.klase
Alise Bergere, 5.b. klase
Alise Gabriēla Prāmalte, 7 gadi
Alise Grāviņa
Alise Kačanova, 3.a klase
Alise Kārkliņa
Alise Kučinska, 9 gadi, 3.klase
Alise Kunceviča, 8 gadi
Alise Oldere, 1.b klase
Alise Pavlusonoka, 4.b klase
Alise, PII Strautiņš
Alise Prīliņa
Alise Skangale, 6 gadi
Alise Teiteļbauma, 6 gadi
Alise Verjutina, 6 gadi
Alise Marta Kozule, 2.d klase
Alma B., 5 gadi
Alma Ingersone, 9 gadi
Alma Kārkliņa, 8 gadi, 2.klase
Alma Miezīte, 1.klase
Aļona Novika, 10 gadi
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 1
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 3
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 8
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 10
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 11
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 13
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 5
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 6
Alūksnes PII "Pienenīte" Darbs 9
Alvis Vīksna, 10 gadi
Amālija Marija Iļkuna
Amanda, 5 gadi
Amanda D., 7 gadi
Amanda Ērgle, 4.a klase
Amanda Jaunzeme, 5.c klase
Amanda K., 6 gadi
Amanda Kļaviņa, 5 gadi
Amanda Lauzuma, 2.e klase
Amanda Lepere
Amanda Matisona, 1.a klase
Amanda Mičurova, 5 gadi
Amanda Rāvēja, 4.klase
Amanda Saviska, 9 gadi, 3.klase
Amanda Stanka, 2.a klase
Amanda Statkus, 6 gadi
Amanda Tumša, 2.klase
Amanda Zjurikova, 3.a klase
Amēlija Agadžanjana, 2.a klase
Amēlija Ausma Bajāre, 5 gadi
AMĒLIJA BĒRZIŅA, 7 gadi
Amēlija Bogdānova, 2.klase
Amēlija Cankale
Amēlija Čekele, 5 gadi
Amēlija Mankus, 8 gadi
Amēlija Mežinska, 1.klase
Amēlija Muskate Muskarate, 6 gadi
Amēlija Nīzevalde
Amēlija Ponomarenko, 5 gadi
Amēlija Savčenoka, 3.b klase
Amēlija Žīmante, 3.d klase
Amelīna Plačinda
Amilija, 5 gadi
Amina Gerenovska, 4 gadi
Anabella Blūmane, 2.a klase
Anastasija, Rojas vidusskola
Anastasija, PII Zīlīte
Anastasija Jankovska, 14 gadi
Anastasija Kuprijanova, 5.b. klase
Anastasija Pentjuša, 7 gadi
Anastasija Safonova, 1.a klase
Anastasija Urbanoviča, 6.klase
Ance, 5 gadi
Ance Dzene, 10 gadi
Ance Dzene, 7 gadi
Ance Judina, 2.e klase
Ance Puriņa, 8 gadi
Ance Rumga, 8 gadi
Andrejs, 7gadi
Andrejs Podšivalovs, 10 gadi
Adrians Finogejevs, 9 gadi, 3.klase
Andris Jankovičs, 2.d klase
Andris Kauliņš, 2.a klase
Andris Tihonovs, 12gadi
Aneta Kuzina, 4.klase
Alūksnes PII "Pienenīte" Anete
Anete Ancāne, 10 gadi
Anete Cinīte, 2.a klase
Anete Masa, 5.c klase
Angelīna Lazareva, 8.c klase
Angelīna Turlā, 4.e klase
Anna, 5 gadi
Anna Prokofjeva, 6 gadi
Anna Rīgas 79 PII
Anna Emīlija Borovska, 6 gadi
Anna Grieta Ose, 1.b klase
Anna Justīne Auna, 2.a klase
Anna Kuprinska, 4.klase
Anna Mačuļska, 6 gadi
Anna Malnača, 3.klase
Anna Oļševska, 14 gadi
Anna, 14 gadi
Anna Patrīcija Priedēna, 6 gadi.
Anna Priede, 5 gadi
Anna Rupaine, 3.a klase
Anna Sačko, 6 gadi
Anna Sirenko, 2.klase
Anna Sokolova, 2.klase
Anne Persevica, 5 gadi
Annija
Annija, 6 gadi
Annija Ezera
Annija Fogele, 7.klase
Annija Kate Luriņa, 6.e klase
Annija Liepa, 1.a klase
Annija Svaža, 7 gadi
Annika, 8 gadi
Anrijs Ako Močāns, 5 gadi
Anrijs Sandijs
Antons Ozoliņš, 2.a klase
Arčijs Repšs, 6 gadi
Arens, 1.b klase
Ariana Juna Jurke
Ārija Rade, 10 gadi
Arīna Daugavpils pilsētas 9.PII , 6 gadi
Arina B., 5 gadi
Arina, 6 gadi
Arīna Puncule, 1.klase
Arīna Putniece, 7.klase
Arina Sazonova, 8 gadi, 2.klase
Arīna Ž. Rīgas PII "Vadakstīte" , 6 gadi
Arina Žuravčika, 3.b klase
Arlīna Betlere, 6 gadi
Armands Leļs, 2.b klase
Armands M, 5 gadi
Armands Špoģis
ARMANDS VILLENOVS, 5 gadi
ARMĪNS SMUĻKĒVIČS, 7 gadi
Arnas Spycius
Arno Šapelis, 2.a klase
Arnolds, 3 gadi
Arons Filatovs, 2.klase
Arsenijs Furss, 5.a klase
Arsēnijs Jankovskis, 9 gadi
Arsēnijs Rastopčins
Arsenijs Stacenko
Arsens Rotbards, 1.u klase
Artems Zasjadko, 9.klase
Artis Banders, 1. klase
Artis Piekalnītis
Artis Sviklis
Artjoms, 1.d klase
Artjoms, 1.b klase
Artjoms, Daugavpils pilsētas 9.PII, 6 gadi
Artjoms, Ogre PII "STRAUTIŅŠ", 6 gadi
Artjoms Bodjans, 2.a klase
Artjoms Kondratjevs, 2.b klase
Artjoms Mihailovs, 3.klase
Artjoms Sokolovs, 10 gadi
Artjoms Zarjanskis, 4.b klase
Artūrs, 1.d klase
Artūrs, 2.klase
Artūrs Bresskis, 7 gadi
Artūrs Čaunāns, 7 gadi
Artūrs Celitāns, 2.klase
Artūrs Davidčuks, 4.klase
Arturs Drozdovičs, 8 gadi
Arturs Drozdovs, 2.klase
Artūrs Freibergs, 5 gadi
Artūrs Ostvalds, 3.b klase
Artūrs Šteinalts, 8 gadi
Artūrs Trockuks, 10 gadi
Artūrs Zemnieks, 3.b klase
Arvīds Lukša, 5 gadi
Arvis Betlers, 15 gadi
Arvis Caune, 5 gadi
Astra Ontensone, 6.gadi
Atvars Maksimovs, 11 gadi
Augusts, 5 gadi
Augusts D., 5 gadi
Augusts Gusarevs, 2.b klase
Augusts Indriksons, 8 gadi
Augusts S., 5 gadi
Augusts Valdmanis
Aurēlija Liepiņa, 5 gadi
Aurora Prigiceva, 1.c klase
Ausma Selecka
Austra Grauduža, 5 gadi
Austra Grinberga, 8 gadi
Avrora Ozola, 2.klase
Ažikins, 1.a klase
Bakianova, 1.a klase
Bauskas PII Pasulītes Darbs 1
Bauskas PII Pasulītes Darbs 10
Bauskas PII Pasulītes Darbs 2
Bauskas PII Pasulītes Darbs 3
Bauskas PII Pasulītes Darbs 4
Bauskas PII Pasulītes Darbs 5
Bauskas PII Pasulītes Darbs 6
Bauskas PII Pasulītes Darbs 7
Bauskas PII Pasulītes Darbs 8
Bauskas PII Pasulītes Darbs 9
Agneta Kārkliņa, 4.klase
Amanda Moreha, 3 klase
Amēlija Kanašķe, 5.klase
Daniela Vinogradova, 4.klase
Hanna Prudņikova, 4.klase
Kalvis Šķenders, 4.klase
Laine Tamberga, 4.klase
Lēra Obolēviča, 4.klase
Līva Ivanāne, 4.klase
Luīze Zībola, 4.klase
Marta Kampiņa, 4.klase
Rēzija Uzkalne, 4.klase
Veronika Nikoņenko, 4.klase
Beāte Calmane, 8 gadi
Beāte Gabriela Grīnberga, 4.b klase
Beāte Kalniņa, 5 gadi
Beāte Larionova, 6 gadi
Beāte Lepika, 1.klase
Beāte Rumba, 7 gadi
Beāte Višteine, 3.klase
Beatrise Keita Balika, 1.c klase
Bella
Bella, 5 gadi
Bernadete Stremjanova
Bernāne, 1.a klase
Bertrams Leo Zīverts, 7 gadi
Betija Bite, 4 gadi
Biata . Kiseļnikova, 4.a klase
Bille Pušinska, 4.klase
Deivids Kazaks, 2.klase
Jānis Vilnis, 3.klase
Liene Plakane, 1.klase
Markuss Avotiņš, 3.klase
Mikus Zellītis, 3.klase
Niklāvs Avotiņš, 3.klase
Oskars Tinkuss, 3.klase
Pēteris Plakanis, 2.klase
Viktorija Bondarenko, 1.b klase
Brendons Kundziņš, 5 gadi
BRUNO
Bruno
Alūksnes PII "Pienenīte" Bruno
Bruno Bērziņš, 3.d klase
BRUNO FRĪDENBERGS, 6 gadi
Čajana Jakovļeva, 4 gadi
Dainis Matīss Baumanis, 7 gadi
Dairis Grīnbergs, 5 gadi
Dajana Coija, 2.a klase
Damirs Sukovatcins, 6 gadi
Damirs Vasiljevs
Dana Zaharenko, 6 gadi
Daniela Cirša, 16 gadi
Daniela Iesalniece
Daniela Ozoliņa, 1.b klase
Daniels, 1.klase
Daniels, 13 gadi
Daniels, 3.b klase
Daniels, 5 gadi
Daniels Dimpers, 2.d klase
Daniels Grobiņš, 11 gadi
Daniels Kalējs
Daniels Kantāns, 8 gadi
Daniels Karols, 2.b klase
Daniels Krauklis
Daniels Kristians Jansons, 9.klase
Daniels Krūze, 6 gadi
Daniels Lubušs, 5.c klase
Daniels Neško, 7.klase
Daniels Repša, 12 gadi
Daniels Smertjevs, 7 gadi, 1.klase
Daniels Tračevskis, 9 gadi
Daniels Trušs, 2.a klase
Daniels Zviedris, 7.klase
Daniils Dzenis, 5 gadi
Daņiils Zeļenkovs, 12 gadi
Darens Konovalovs, 3.b klase
DARENS VANAGS, 6 gadi
Darijs Čebotars, 4.a klase
Darina Bondare, 6 gadi
Darina Mišova, 4.b klase
Darina Nogteva
Dariuss Regnārs M., 6 gadi
Darja A., 5 gadi
Darja Dementjeva, 6 gadi
Darja Druza
Darja Ivanova, 1.klase
Darja Korta
Darja Kuprijanova, 3 gadi
Darja Stojane, 10 gadi
Darja Strašnova, 1.a klase
Darja Zajceva, 7 gadi
Dārta, 5 gadi
Darta Bormane, 2.e klase
Dārta Breijere-, 7 gadi
DĀRTA DERBEŅOVA,, 7 gadi
Dārta Dobkeviča
Dārta Hamane, 7 gadi
Dārta Ivbule, 3.c klase
Dārta Jakuškina, 7.klase
Dārta Kroiče, 2.b klase
Dārta Patrīcija Gerdena
Dārta Petersa, 4.c klase
Dārta Pļaviņa
Dārta S., 5 gadi
Dārta Smagare, 2.e klase
Dārta Strazdīte, 3.a grupiņa
Dārta Vanaga, 4 gadi
Dārta Zvaigzne, 5 gadi
Dāvids Daņilovs, 2.klase
Dāvids Jēkabsons, 5.a klase
Dāvids Krēsliņš, 6 gadi
Dāvids M.
Dāvis
Dāvis, 1.a klase
Dāvis, 6 gadi
Dāvis, 6.a klase
Dāvis A., 5 gadi
Dāvis Blaus, 9 gadi
Dāvis Erenbergs, 8 gadi
Dāvis Imka, 7 gadi
Dāvis Mežulis, 11 gadi
Dāvis Prikulis, 4.b klase
Dāvis Zinčenko, 2.klase
Deina Zamarova
Deivids Dveins Valijevs, 2.a klase
Deivids Eglītis, 14 gadi
Deivids Šavčenkovs, 2.d klase
Deivs, 1.b klase
Deivs Pētersons, 3.klase
Demians, 1.klase
Demians Bīriņs, 1.klase
Demids Filatovs, 5 gadi
Dominiks Ozols, 2.klase
Dendijs Stikāns, 5 gadi
Denijs, 1. klase
Denis Strikica, 9 gadi
Deniss, 9 gadi
Deniss Aleksejevs, 2.klase
Deniss Gaikevičs, 9 gadi, 3.klase
Deņiss Groboļevs, 5 gadi
Deniss Gruša, 5. klase
Deniss Ivanovs, 1.klase
Deniss Kuzņecovs, 8.a klase
Deniss Mūrnieks, 9 gadi
Aleksa Devetjarova, 6 gadi
Deivids Stanka, 3.klase
Diāna, 5 gadi
Diana Jaņeviča, 2.klase
Diāna Jureviča, 6 gadi
Diana Kramarova, 11 gadi
Diāna Pasečnika, 5.a klase
Diāna Pugoviča, 8 gadi, 2.klase
Diana Skļankina, 11 gadi
Diāna Tuča, 10 gadi
Didzis Pujats, 6 gadi
DILANS KAMPARS, 6 gadi
Dilans Sīpoliņš, 5 gadi
Dimants Priede, 2.d klase
Dita Lauska, 9 gadi
Dmitrijs Kairišs, 6 gadi
Dmitrijs Zukausks, 6b klase
Doloresa, 2.b klase
Dominika Valdmane, 10 gadi
Dominika Vasiļjeva, 4 gadi
Dominiks, 1.b klase
Dominiks Dzelme, 4.grupa
Dominiks Gasjuns, 7 gadi, 1.klase
Dominiks Gilis
Dominiks Kondrāts, 2.a klase
Dominiks Plotņikovs, 9 gadi
Dora Šavčenkova, 5.c klase
Džeidana Zveja, 4 gadi
Džeina Akmentiņa, 6 gadi
Džems Krištopans, 9 gadi
Dženija Līga, 5 gadi
Dzintars Dukovskis, 2.klase
Dzintars Viesturs Džerens, 4.klase
Džūlija, 1.d klase
Ebimona Monika Rikena-Okodževo, 2.d klase
Edgars Bišuks, 8 gadi
Edgars Līvzenieks
Edgars Logins, 1.b klase
Edgars Lukass
Edgars Špunders, 2.a klase
Edīte Rimša, 9.klase
Eduards, 5 gadi
Eduards Antonovs, 1.klase
Eduards Baldiņš, 10 gadi
Eduards Deksnis, 3.b klase
Eduards Tonis, 6 gadi
Eduards Ūdris, 2.e klase
Eduards Ungurs, 3.klase
Eduards Zēbergs, 5 gadi
Edvards Bērziņš, 6 gadi
Edvards Egle, 7 gadi
Edvards Jurjevs, 5.c klase
Edvards M., 6 gadi
Edvards Nudiens, 2.klase
Edvards Paegle, 10 gadi
Edvards V., 6 gadi
Edvīns Greidāns, 6 gadi
Edžus, 6 gadi
Edžus Sūnākslils, 5 gadi
Egija Kiršfelde, 6.klase
Egils Krauklis
Eimija Jurkšta, 3.b klase
Eimija Matjuka
Eimija Meiere, 2.klase
Elēna Šmithena, 6 gadi
Elezabete Kabinecka, 1.a klase
Eliass, 2.klase
Elija Anna Mukāne, 6 gadi
Elija Brauna, 5 gadi
Elija Kandre
Elīna, 6 gadi
Elīna Brūniņa, 8 gadi
Elīna Buķe, 4.b klase
Elina Jakovleva, 3.b klase
Elina Kamane, 3.klase
Elīna Oļševska, 6 b klase
Elīna Rudzroga
Elīna Velika, 7 gadi
Elisa, 3.b klase
Elisa Ikše
Elisa Plostniece, 6 gadi
Elisa Poņemecka
Elīza Rojas vidusskola, 1.b klase
Elīza, 5 gadi
Elīza, 6 gadi
Elīza Ā., 5 gadi
Elīza Bleikša, 9 gadi, 3.klase
Elīza Deisa, 5.c klase
Elīza Dzene, 15 gadi
Elīza Kūlmane, 5 gadi
Elīza Ogres Centra pamatskola, 1.b klase
Eliza Serija, 1.c klase
Elīza Spangere, 4.klase
Elīza Stalaža, 3.b klase
Elīza Vaidere, 8 gadi
Elīza Vīksniņa, 2.e klase
Elizabeta Brēdika, 2 b klase
Elizabete, 10 gadi
Elizabete, Kalniņa, 2.a klase
Elizabete, 3.klase
Elizabete Ansone
Elizabete Apine, 4.klase
Elizabete Dišluka, 3.a klase
Elizabete Fedosova, 3.b klase
Elizabete G., 4 gadi
Elizabete Krauja, 2.klase
Elizabete Līva Dzērvēna, 7 gadi
Elizabete Maļceva, 7 gadi, 1.klase
Elizabete Prodniece, 6 gadi
Elizabete Raumane
Elizabete Saulīte, 3.b klase
Elizabete Skopane, 6 gadi
Elizabete Teicāne, 10 gadi
Elizabete Uzuliņa, 2.e klase
Elizaveta Jurgensone, 5 gadi
Elīze Iesalniece, 7 gadi
Elviss R-B, 4.klase
Elza, 1.d klase
Elza, 4 gadi
Elza Aspazija . Apsalone, 4.b klase
Elza B., 5 gadi
Elza Balode, 7 gadi
Elza Bērziņa, 8 gadi
Elza Bite, 7 gadi
Elza Budrecka, 7 gadi
Elza Dreimane, 7 gadi
Elza Gulbe, 1.a klase
Elza K., 5 gadi
Elza L., 7 gadi
ELZA MĀRTINSONE, 5 gadi
Elze Mūrniece, 1.klase
Elza Pētersone, 7 gadi
Elza Petkus, 3.d klase
ELZA ULINSKA, 6 gadi
Elza Vidze, 1.klase
Elza Villa, 5.a klase
Elza Virbule, 3.b klase
Elza Zariņa, 1.klase
Emiilija Ivanova, 3.klase
Emiliana Solovjova, 2.a klase
Emīlija, PII ''Zīlīte''
Emīlija, 2.b klase
Emīlija, 3.b klase
Emilija, 5 gadi
Emīlija, 6 gadi
Emilija, 7 gadi
Emīlija Baumeistere, 5 gadi
EMĪLIJA BIRNBAUMA, 7 gadi
Emīlija Grīnberga Freimane, 8 gadi
Emīlija Inovska, 2.a klase
Emīlija Janone, 3.c klase
Emīlija Jaunzema, 5.c klase
Emīlija Krūzīte, 4.klase
Emīlija Kupče, 7 gadi, 1.klase
Emīlija Lapsa, 11 gadi
Emīlija Lauma Jegorova, 2.a klase
Emīlija Leila Mulla, 6.e klase
Emīlija Marta Pence, 1.c klase
Emīlija Nitiša, 6 gadi
Emīlija Olte
Emīlija Paula Blažuka, 5 gadi
Emīlija Pope, 4.klase
Emīlija Rubene, 7 gadi
Emīlija Sangoviča, 4 gadi
Emīlija Semjonova, 7 gadi
Emīlija Sidorina, 8 gadi
Emīlija Sjadema, 7 gadi
Emīlija Šverna, 8 gadi
Emīlija Tuleiko, 10 gadi
Emīlija Tumeklane, 1.b klase
Emīlija Vaiba, 3.c klase
Emīlija, Valmieras PPI "Vālodzīte"
Emilija Vucina, 4.a klase
Emīlija Žigus, 6 gadi
Emilija B, 4 gadi
Emilja Aleksandra, 3.b klase
Emīls Arnolds Saulītis, 2.c klase
Emīls Ducmanis, 2.klase
Emīls Feldmanis, 1.c klase
Emīls Frolovs, 1.klase
Emīls Hofmanis
Emma Šenkere, 5 gadi
Endija Daniela Treiliņa, 12 gadi
Enija
Enija Dūmiņa, 9 gadi
Enija Līna Elijāse, 6.klase
ENIJA RAĢE, 7 gadi
Enija Tramdaka, 8 gadi
Enija Aleksejeva, 7 gadi
Ērika, PII Piejūra, 4 gadi
Ērika, 7 gadi
Ērika Vasiļjeva, 11 gadi
Ēriks Buls, 1.klase
Ēriks Ivanovs, 6.klase
Ēriks Uzulēņš, 3.b klase
Ernests, 1.a klase
Ernests, 4 gadi
Ernests B., 5 gadi
Ernests Boreiko, 2.e klase
Ernests Čāmāns, 6 gadi
Ernests Dambrāns, 3.b klase
Ernests Druviņš, 11 gadi
Ernests Gailis, 5 gadi
Ernests Mucenieks, 3.b klase
Ernests Rags, 7 gadi
Ernests Strazdiņš, 6 gadi
Ernests Veldre, 7 gadi
Ervīns Petrovskis, 2.a klase
Ešlija Markovska, 3.klase
ESTERE ĀBOLIŅA, 5 gadi
Estere Anastasija Zālīte, 2.a klase
Estere Dukaļska, 5.a klase
Estere Graudiņa, 5.c klase
ESTERE JANSONE, 6 gadi
Estere Jēgere, 2.a klase
Estere Kandiša Meimane, 3 klase
Estere Ķūrena, 5 gadi
Estere Madara Biukšāne, 2.a klase
Estere Paula Skudra, 4.m klase
Alūksnes PII "Pienenīte" Estere
Estere Šķēla, 4.a klase
Estere Špundzāne, 7 gadi
Estere Daldere, ģimenes kopdarbs
Eva `, 4 gadi
Eva, 6 gadi
Eva, 6 gadi
Eva, 7 gadi
Eva Āriņa, 8 gadi
Eva Brencāne, 6.klase
Eva, 5 gadi
Eva Reinberga, 2.a klase
Eva ` Sevastjanova, 2.klase
Eva Žukova, 1.u klase
Evelīna, RBJP 3.a klase
Evelīna Bētiņa
Evelīna Bonda, 2.d klase
Evelīna Emīlija Galviņa, 13 gadi
Evelīna Greisa Ezerkalna, 4.grupa
Evelina Gudrupe, 2.e klase
Evelīna Gulbinska, 3.d klase
Evelīna Kakaulina
Evelīna Kate Kundziņa, 11 gadi
Evelīna Koha, 5 gadi
Evelīna Koriņeva, 3.b klase
Evelīna Lāce, 9 gadi
Evelīna Nemiro, 8 gadi, 2.klase
Evelīna Paeglīte, 6 gadi
Evelīna Poiša
Evelīna Rošāne, 3.b klase
Evelīna Šopole, 4.a klase
Evelīna Sprudzāne, 6 gadi
Evelīna Tarvāne, 14 gadi
Evelīna Tivča
Evelīna Tutova, 5.a klase
Evelīna Vecvagare
Evelīna Vecvagare, 1.c klase
Everts Mežgailis, 6 gadi
Evija Āboliņa, 10.gadi
Evita Mača, 11 gadi
Felicita, 6.klase
Fēlikss Liepājnieks, 2.a klase
Filips Gusačenko, 6 gadi
Filips Macpans, 7 gadi
Filips Rinkis, 2.e klase
Fioleta Rutkovska, 9.klase
Flēra Melle, 7 gadi, 1.klase
Franceska Torresa, 1.c klase
Frīda Vorobeca, 3.b klase
Gabriela, 5 gadi
Gabriela PII Tince, 5 gadi
Gabriela, 7 gadi
Gabriela Bileskalne, 4.i klase
Gabriela Kārkliņa
Gabriela Krilova, 6 gadi
Gabriela Mišela Vavilova
GABRIELA PAVĻUKĒVIČA, 7 gadi
Gabriela Rubule, 7 gadi
Gabriela Zobena, 3.a klase
Gabriella Kudaševa, 9 gadi
Gabriella Simonoviča, 7 gadi, 1.klase
Gabriels
Gabriels Bērziņš, 1.u klase
Gabriels Gorsvāns, 16 gadi
Gabriels Jermaševičš, 2.e klase
Gabriels Kalējs
Gabriels Tarvids, 2.d klase
Gabriels Tirmizi, 2.a klase
Garkalnes PII ,,Čiekuriņš" Darbs 1
Garkalnes PII ,,Čiekuriņš" Darbs 2
Garkalnes PII ,,Čiekuriņš" Darbs 3
Garkalnes PII ,,Čiekuriņš" Darbs 4
Garkalnes PII ,,Čiekuriņš" Darbs 5
Garkalnes PII ,,Čiekuriņš" Darbs 6
Georgijs Rybakovs, 4. b klase.
Georgijs, 1.b klase
Georgijs, 5 gadi
Georgs, 7 gadi
Gerda Brokāne, 5 gadi
Gļebs, 5 gadi
Gļebs Maslobojevs, 4.klase
Glorija Krasikova, 13 gadi
Gordejs Zasjadko, 5.klase
Grēta Ā., 5 gadi
Greta Antona, 1.b klase
Grēta Maškevica, 12gadi
Grēta Moroza, 10 gadi
Grēta Padēla, 6 gadi
GRĒTA ŠENBERGA, 6 gadi
Grieta Rasa Daliņa, 7 gadi
Groševa, 1.a klase
Grupas darbs Ērģemes pamatskolas 2.klase
Grupiņas darbs Alūksnes PII Sprīdītis"" Meža Mātes 5.grupa
Grupiņas darbs, 1,5 gadi
Grupiņas darbs Cesvaines PII Brīnumzeme
Grupiņas darbs Jelgavas PII "Kāpēcīši", grupa "Ērkšķodziņas"
grupiņas darbs Jelgavas PII Kāpēcīši, grupiņa Ērkšķodziņas, 5 gadi
Grupiņas darbs Jelgavas PII "Ķipari" grupiņa Saulīte"
Grupiņas darbs Jelgavas PII Zīļuks grupa Zaļie Zīļuki
Grupiņas darbs PII Zīļuks, Oranžie zīļuki
grupiņas darbs Jelgavas PPII Zvaigznīte, grupa "Kumelītes"
Grupiņas darbs Kalnsētas pamatskola
Grupiņas darbs Liepājas grupiņa Vinnijs Pūks
Grupiņas darbs Liepājas PII Saulīte, 4b grupa
grupiņas darbs PII Bitīte Aizkraukles nov., Vecbebru pag. 2. grupa
grupiņas darbs Rīgas 160 PII 5 grupa
grupiņas darbs Rīgas 273.PII
Grupiņas darbs Rīgas PII Viršu dārzs Rūķīši
Grupiņas darbs Stāķu PII Taurenīši
Grupiņas darbs Valmieras novada PII Buratino
Viesītes PII " Zīlīte" grupiņa "Ķipari"
Grupiņas kopdarbs Jēkabpils 2.vidusskolas 3.e klase
Gundega Strautmane, 2.klase
Gundija Sondare, 5.klase
Guntis Strods, 6.klase
Gustavs, 11gadi
Gustavs, 6 gadi
Gustavs Aleksandrs Kotlers
Gustavs Atstupens, 7 gadi
Gustavs Boļbans, 3.klase
Gustavs Ekerts, 2.e klase
Gutavs Jānbergs, 8 gadi, 2.klase
Jūrmalas PII Madara Gustavs
Gustavs Kalme, 3.c klase
Gustavs Kanapeckis, 2.klase
Gustavs Kondrāts, 8 gadi
Gustavs Patriks Bramanis, 1.d klase
Gustavs Samuilo, 3.d klase
Gustavs Silacēps, 1.c klase
Gustavs Veismanis
Gustavs Vītiņš, 2.klase
Gustavs Zlamets, 9 gadi
Gvido Ričards Brolišs, 2.a klase
Gvido Zundmanis, 3.b klase
Hanna Dārziņa, 7 gadi
Hanna Platonova, 2.klase
Hanna Sofija Brūvere
Hans, 6 gadi
Haralds, 2.a klase
Haralds, 6.a klase
Haralds, Salaspils novada PII, 7 gadi
Haralds Čāmāns, 10 gadi
Haralds Jasjonis, 8 gadi
Haralds Sedliņš
Haralds Vrubļevskis, 8 gadi
Harlads Zeltiņš, 5 gadi
Hardijs Vatrala, 5 gadi
Harijs Brensis, 2.klase
Harijs Suščenko, 1.klase
Harijs Zobens Zālītis, 10 gadi
Heidia Inta, 7 gadi, 1.klase
Heidija Lāce, 7 gadi
Heino, 5 gadi
Helēna Meiere, 1.klase
Helēna Pirkovska, 6 gadi
Helēna Vancāne, 8 gadi
Helmuts, PII Tince, 3 gadi
Helmuts Čukuls, 8 gadi
Helmuts Vīgups, 5.a klase
Henrihs Suhanovs, 3.a klase
Henrijs Beinārs, 10 gadi
Henrijs Lapiņš, 2.e klase
Henrijs Šņepsts, 9 gadi
Herta, 4 gadi
Herta Keserovska, 2.c klase
Hristofors, 7 gadi
Hugo, 5 gadi
Hugo Freimanis, 10 gadi
Hugo Ingersons, 7 gadi
HUGO PASTARS, 7 gadi
Ieva Kivilande, 8 gadi
Ieva Kotlere, 6.gadi
IEVA MIRONOVA, 7 gadi
Ieva Reine, 7.c klase
Ieva Silova, 5 gadi
Ieva Sokolova, 1.b klase
Ieva Zirnīte, 1.b klase
Igors PII Kripaiņas, 5 gadi
Igors Rasjuks, 7 gadi
Ilārija Grimakova, 6.a klase
Iļja Krivuļins, 6 gadi
Iļja Skobeļevs, 6.klase
Iļja Smirnovs
Iļja Voroncovs, 7 gadi
Ilona Proško, 6 gadi
Indriķis Bendiks, 1.a klase
Intars Tuliks, 2.b klase
Īrisa, 4 gadi
Isabella, 8 gadi
Isabella Mīdveja, 2.klase
Ivanova, 1.a klase
Ivans T.
Izabella Jonina, 12 gadi
Jana Bavrina, 15 gadi
Jana Jankovska, 7 gadi
Jana Lobzova, 7.klase
Jana Pilace, 6 gadi
Jānis
Jānis, 1.b klase
Jānis Adrians Braslis, 1.klase
Jānis Arbidāns, 9 gadi, 3.klase
Jānis Bercis, 1.d klase
Jānis Brikmanis
Jānis Druva, 8 gadi
Jānis Eglavs, 5 gadi
Jānis Lapiņš, 3.klase
Jānis Logins, 6 gadi
Jānis Maļcevs, 3.c klase
Jānis Nagaicevs
Jānis Reinis Jurgevičs, 2.a klase
Jānis Strautiņš, 5 gadi
Jānis Telics, 8 gadi
Jānis Vilks
Jānis Zeimals, 5.c klase
Jaromirs Čudars, 5 gadi
Jasmīna Randa, 8 gadi, 2.klase
Jasmīna Verpakovska, 8 gadi
JEGORS GRIGORJEVS, 6 gadi
Jegors Kuprijanovs
Jegors Panovskis, 2.klase
Jegors Piteļevs
Jēkabs, 3.b klase
Jēkabs, 5 gadi
Jēkabs Arājs, 1.a klase
Jēkabs Balevičs, 3.c klase
Jēkabs Bogušs, 6 gadi
Jēkabs Jānis Siksna, 7 gadi
Jēkabs Jaunzems, 4 gadi
Jēkabs Kabaks, 2.c klase
Jēkabs Maksimovs, 2.klase
Jēkabs Pauga
Jēkabs Pinka, 2.b klase
Jekabs Pupols, 2.b klase
Jēkabs Roga, 3.c klase
Jēkabs Ropājs, 8 gadi
Jēkabs Skutelis, 2.m klase
Jēkabs Strēlis, 1.c klase
Jēkabs Teivens, 2.c klase
Jēkabs Ustups, 8 gadi, 2.klase
Jekaterina Kairiša, 5 gadi
Jekaterina Puļajeva, 13 gadi
Jekaterina Rasjuka, 6 gadi
Jeļeazars, 10 gadi
Jelgavas 4. vidusskola 4.b klase Darbs 1
Jelgavas 4. vidusskola 4.b klase Darbs 2
Jelgavas 4. vidusskola 4.b klase Darbs 3
Jelgavas 4. vidusskola 4.b klase Darbs 4
Jelgavas 4. vidusskola 4.b klase Darbs 5
Elza Upmane Gerbaševska, 2.e klase
Ērika Oļehnoviča, 2.e klase
Esme Līna Driksna, 2.e klase
Evelīna Ņikonova, 2.e klase
Ieva Saltuma, 2.e klase
Laura Eglīte, 2.e klase
Megija Kļaviņa, 2.e klase
Paula Rēveliņa, 2.e klase
Pauls Slavišens, 2.e klase
Rolands Kozubs, 2.e klase
Veronika Kalverša, 2.e klase
Alisija Malhatka, 2.c klase
Elfeja Zaķe, 3.b klase
Kārlis Renerts, 3.c klase
Katrīna Bīmane, 2.c klase
Laura Keita Petrova, 3.b klase
Marta Asere, 2.c klase
Megija Ceilitka, 3.b klase
Paula Zariņa, 3.c klase
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 1
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 10
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 11
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 12
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 2
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 3
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 4
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 5
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 6
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 7
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 8
Jelgavas PII Pūčuks Darbs 9
Jelisejs Skobins, 11 gadi
Jelizaveta Čerņavka, 3 gadi
Jelizaveta Golubeva, 5 gadi
Jelizaveta, 5 gadi
Jesenija Kamkina, 6 gadi
Jevgēnijs, 5 gadi
Julians, 4 gadi
Jūlija Jaunrubene
Jūlija Niedola, 6 gadi
Jūlija Vasiļkova, 14 gadi
Jurģis Bite, 5 gadi
Juris Koļesovs, 4.klase
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 1
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 2
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 3
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 4
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 5
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 6
Jūrmalas P.I.I Madara Darbs 7
Jūrmalas PII Madara Darbs 10
Jūrmalas PII Madara Darbs 8
Jūrmalas PII Madara Darbs 9
Juškevičs, 1.a klase
Justīne Agapova, 5.c klase
Justīne Freiberga, 6 gadi
Justīne Š., 5 gadi
Kristaps Reiziņš, 6 gadi
Kaido
Kalvis Penezis, 8 gadi
Kamila Trofimova, 7.klase
Kamilla Krocāne, 2.a klase
Karīna Ellere
Karīna Skomorohova, 1.a klase
Karina Usa
Karīna Vasjkova, 9 gadi
Karlīna, 6 gadi
Karlīna, 7 gadi
Karlīna Brūkle, 2.klase
Karlīna Krūmiņa, 5 gadi
Karlīna Kubuliņa, 8 gadi, 2.klase
Karlīna Ringa
Karlina Romenenko, 2.b klase
Karlīna Zariņa, 10 gadi
Karlīna Zolberga, 2.b klase
Kārlis, 1.d klase
Kārlis PII Kastanītis, 4 gadi
Kārlis, 6 gadi
Kārlis, 8 gadi
Kārlis Ansons
Kārlis B Valmieras PPI Vālodzīte
Kārlis Bērziņš, 2.klase
Kārlis Bērziņš, 5.c klase
Kārlis Brālis, 8 gadi
Kārlis Geste, 4.klase
Kārlis Gustavs P., 6 gadi
Kārlis Krastiņš, 7 gadi
Kārlis Kristers Ronis, 3.klase
Kārlis Ozerskis, 6 gadi
Kārlis P., 7 gadi
Kārlis Pikurs, 3.c klase
Kārlis Rečs, 9 gadi
Kārlis Ronis, 7 gadi
Kārlis Sebastians Komarovs, 9 gadi
Kārlis Siliņš, 7 gadi
Kārlis Svenčs, 13 gadi
Kārlis Veisleuks, 1.a klase
Karls Ernests Sedols, 2.klase
Karmena Kišmarija, 8 gadi
Karolīna Batņa, 4.grupa
Karolīna Briča, 1.klase
Karolīna Brolla, 6 gadi
Karolīna Suhova, 6 gadi
Kapsars D, 4 gadi
Kaspars Eihentāls, 2.klase
Kaspars K, 4 gadi
Kate, 4 gadi
Kate, 5 gadi
Kate Jansone
Kate Lavrennikova, 2.a klase
Kate Mieme, 6 gadi
Kate Putne, 2.e klase
Kate Strujeviča, 6 gadi
Kate Veigule
Katina Zaiceva, 6 gadi
Katrina
Katrīna, 5 gadi
Katrina, 5 gadi
Katrīna, 6 gadi
Katrīna, 6.a klase
Katrīna Blūma, 2.a klase
Katrīna Černokozinska, 5.d klase
Katrīna Emīlija Siliņa, 3.c klase
Katrīna Gonenko, 2.a klase
Katrīna Iskrova, 5 gadi
Katrīna Kadiša, 1.klase
Katrīna Kļaviņa, 3.b klase
Katrīna Križanoviča, 5 gadi
Katrīna Kursīte, 10 gadi
Katrīna Kuzņica
Katrīna Liāna Trubko, 9 gadi, 3.klase
Katrīna Luīza Kuzmicka, 1.klase
Katrīna Nikolajeva, 11 gadi
Katrina Ozola, 2.b klase
Katrīna Priedīte, 5 gadi
KATRĪNA RAŽALINSKA, 7 gadi
Katrīna Ševirjova
Katrina Šķērsta, 2.a klase
Katrīna Tirmizi, 11 gadi
Katrīna Vilkosta, 6 gadi
Katrīna Vorza
Katrīne Brokāne, 6 gadi
Katrīne Kitmanova, 12 gadi
Keita Bērziņa,, 2 klase
Keita Birule, 9 gadi, 3.klase
Keita Brikše, 2.m klase
Keita Broka, 5 gadi
Keita Kazaka, 8. klase
Keita Kūma, 5 gadi
Keita Leiduma, 7 gadi
Keita Luste, 8 gadi
Keita Marta, 4 gadi
Keita Salaspils novada PII, 5 gadi
Keita Sirsniņa, 2.a klase
Keita Vītola -Vītoliņa
Keitija Kamila Reķēna
Keitija Rumba, 9 gadi
Keitlīna, 1.klase
Kerija Retko, 6.klase
Kerija Zvirgzdiņa
Ketlīna Kopštāle, 3.a klase
Ketlīna Ramona, 7 gadi
Kevins Lebedevs, 3.a klase
Kevins Vosels, 7.klase
Kira Ivanova, 8 gadi
Kira Konstantinova
Kira Reimeris, 7 gadi
Kira Ruskina, 6 gadi
Kirills Veļičko, 4.b klase
Kirils, 2.klase
Kirils, 7 gadi
Kirils Kotikovs, 1.u klase
Kirils Martinovs, 1.u klase
Kirils Maslobojevs, 4.b klase
Kirils Zinovjevs, 4 gadi
Kitija Kupriša, 8 gadi
Klāvs un Ralfs Lūsiņš un Butāns, 3.a klase
Klinta Rubene, 9 gadi
Klinta Vrubļevska, 1.u klase
Knuts Butlers, 9 gadi
Krišjānis Bērziņš un Eduards Mežvicis, 10 gadi
Kostja Viļkovskis, 12 gadi
Krišjānis, 2.a klase
Krišjānis Valters, 14 gadi
Krišjānis Zvaigzne, 1.b klase
Krišs Ignāts, 5 gadi
Krista, 6.klase
Krista Čakša, 8 gadi
Krista Kaže
Krista Kristiāna Zumberga, 6.klase
Krista Kursīte, 6 gadi
Krista Radvinskaite, 13 gadi
Kristaps Ābols, 12 gadi
Kristaps Čugunovs, 5 gadi
Kristaps Dīķis, 6 gadi
Kristaps Gertners, 5.c klase
Kristaps Jankovskis
Kristaps Mediņš, 2.klase
KRISTAPS PĒTERSONS, 7 gadi
Kristaps Raitums, 4.klase
Kristaps Strods, 2.e klase
Kristaps Vāvere, 3.b klase
Kristela, 6.klase
Kristena Roze Pintāne, 2.c klase
KRISTENA SPRIŅĢE, 7 gadi
Kristens Šilabrits, 2.a klase
Kristers, 1.d klase
Kristers, 1.b klase
Kristers Daņilēvičs
Kristers Eglītis, 2.d klase
Kristers Kalniņš, 3.klase
Kristers Valters Reimanis, 7 gadi
Kristiāna, 3.klase
Kristiāna, 6 gadi
Kristiana Šervinska, 3.d klase
Kristiāna Žigus, 6 gadi
Kristians, 6 gadi
Kristiāns Macijevičs
Kristians Māris Mednis, 9 gadi
Kristians Palkovs, 9 gadi
Kristina Elizabete Giptere, 4.klase
Kristina Levke, 10 gadi
Kristīne Grauda, 3.c klase
Kristīne Ivanova, 2.klase
Kristīne Ivanova, 2.d klase
Kristīne Jaņuna, 8 gadi
Kristīne Laime, 6.b klase
Kristine Vlasenko, 3.c klase
Kristofers, 5 gadi
Kristofers, 6 gadi
Kristofers Borisovs, 7 gadi
Kristofers Emanuels Pavārs, 7.klase
Kristofers Krastiņš, 2.e klase
Kristofers Upāns, 1.a klase
Krists Skrauplis, 2.klase
Kseniia Grinevych, 6 gadi
Ksenija, 1.klase
Ksenija, 6 gadi
Ksenija Gluško, 3.b klase
Ksenija Gricenko, 4.a klase
Ksenija Jurše, 8 gadi
Ksenija Murašova, 5 gadi
Ksenija Pomarejeva, 14 gadi
Ksenija Veko, 8 gadi
Kuldīgas PII Bitīte Darbs 1
Kuldīgas PII Bitīte Darbs 2
Kuldīgas PII Bitīte Darbs 3
Kuldīgas PII Bitīte Darbs 4
Kūpers Pauls, 1.b klase
KURTS OSIS, 7 gadi
Laila Plavinska, 2.klase
Laima Auzāne, 11 gadi
Laima Vizuma, 5 gadi
LAINE NEIHARTE SAUSIŅA, 7 gadi
Landa Viļuma, 2.e klase
Lauma Amosova, 7 gadi
Lauma Bartule, 2.b klase
Lauma Bičole, 7 gadi
Lauma Grīnfelde, 1.b klase
Lauma Urtāne, 6.gadi
Laura
Laura Adamane
Laura Auziņa, 3.c klase
Laura Cērpa, 8 gadi
Laura Deļvere, 5 gadi
Laura Eglīte, 8 gadi, 2.klase
Laura Klīve, 7 gadi
Laura Kuprijanova, 5 gadi
Laura Ķūse, 5 gadi
Laura Liepiņa, 1.u klase
Laura Ločmele, 9 gadi
Laura Mūrnice, 3.klase
Laura Ruža, 2.klase
Laura Sofija Stunga
Laura Špaca, 3.klase
Laura Tinkuse, 2.e klase
Lauris Lipovskis, 2.a klase
Lauris Mazbērziņš
Leila Cvetkova
Leila Grimza, 5 gadi
Leo, 5 gadi
Leo Bokišs, 8 gadi
Leo Rasnacis, 2.b klase
Leo T., 7 gadi
Leonīds Mihailovs, 9 gadi
Leons Bajārs, 8 gadi
Leons Oskars Anderons, 2.a klase
Letīcija Cīrule, 10 gadi
Letīcija Malahovska, 3.b klase
Levijs, 7 gadi
Liāna Neicgale, 4.b klase
Lība Poiša, 8 gadi, 2.klase
Liene Šņore, 7.klase
Liepa Dzimtā, 6 gadi
Līga Birzniece, 3.b klase
Līga Mileika
Līga Uzuliņa, 6 klase
Līga Zvaigzne, 12 gadi
Liliāna Matvejeva, 2.a klase
Linards Bērziņš, 6 gadi
Linards Bikaviņš
Linards Kalniņš, 1.c klase
Linards Liepiņš, 5.a klase
Linards Sunins, 2.e klase
Linda, 2.klase
Linda, 7.klase
Linda Bondareva, 9 gadi
Linda Jastraboviča, 8 gadi
Linda Krūze, 6 gadi
Linda Mediņa, 2.klase
Linda Priede, 3.b klase
Linda Svitka, 4 klase
Lisa Gruzdiņa, 6.m klase
Lita Bovicova, 6.e klase
Lita Čirica, 2.a klase
Līva Jākobsone, 5 gadi
Līva Kitija Mežapuķe, 7.klase
Liva Solomeca, 6 gadi
Līva Šrama
Līva Vērdiņa, 3.b klase
Līvānu pamatskola
Līvija Gala, 5 gadi
Lizabella Skudra,, 2.e klase
Lonija Mikīte, 11 gadi
Lorenda Ņekrasova, 7 gadi
Lorens Kuzņecovs, 6 gadi
Loreta, 2.klase
Loreta Bergmane, 8 gadi
Loreta Fabere, 2.klase
Loreta Jansone, 2.klase
Loreta Jansone, 8 gadi
Loreta Teiliha, 2.klase
Loreta Bajinska, 13 gadi
Lote Leimane, 3.b klase
Lotte Bērziņa, 3.c klase
Ļubova Biļkova, 1.klase
Lūcija Benke, 6 gadi
Lueta Augustāne, 7 gadi
Luīza, 2.klase
Luīze, 1.klase
Luīze, 4 gadi
Luīze Dabare, 1.c klase
Luīze Dārziņa, 5 gadi
Luīze Dūrēja, 8 gadi
Luīze Elza Sērenda, 8 gadi, 2.klase
Luīze Kerija, 6 gadi
Luīze Letuka, 14 gadi
Luīze Lūsēna, 8 gadi
Luīze Prikņa
Luīze Šilce, 2.a klase
Luīze Vasjkova, 3.klase
Lukas Juhno, 7 gadi
Lūkass Bērziņš, 4.gadi
Lukass Pencis
Madara, Jelgavas Centrā Pamatskola 1.d klase
Madara, 4 gadi
Madara, 6 gadi
Madara
Madara Alise Gulbe, 6.e klase
Madara Bičenko, 4.grupa
Madara Durandin, 12 gadi
Madara Kreigere, 7 gadi
Madara Kronberga, 9 gadi
MADARA KUKAINE, 7 gadi
Madara Landsberga
Madara Marta Kabakova, 2.b klase
MADARA MĀRTINSONE, 5 gadi
Madara Matisone, 3.c klase
Madara Millere
Madara Rābe, 2.c klase
Madara Ribakova, 16 gadi
Madara Smilškalne, 7.klase
Madara Stonka, 2.e klase
Madara Stroda, 2.b klase
Madara Strūberga, 7.klase
Madara Stupeņa, 11 gadi
Madara Upāne, 4.d klase
Madara Vaļecka, 4.klase
Madara Vilcānce
Madara Ziedone, 2.e klase
Madara Priede, 9 gadi
Made Veigule
Made Freimane, 6 gadi
Magnuss Megnis, 3.b klase
Maija, 8 gadi
MAIJA ANTROPOVA, 7 gadi
Maija Birzgale, 6 gadi
Maija Dafija, 3.c klase
Maija Girvaite, 5 gadi
Maija Janene, 6 gadi
Maija Magdalēna Podgornija, 6 klase
Maija Margarita Miķelsone, 9 gadi
Maija Muceniece
Maija Sprice, 3.b klase
Maikls
Maikls, 1.d klase
Mairis Freipičs, 2.a klase
Mairis Skruļs, 2.b klase
Makars Iļdeikins, 4.a klase
Makeila, 5 gadi
Makrus Sufeļaks, 1. klase
Maksims Čaikovskis, 2.klase
Maksims Līgotnis, 5.b klase
Maksims Maksimovičš, 14 gadi
Maksims Mellups, 6 gadi
Maksis Mārtiņsons, 6.klase
Markuss, 6 gadi
Māra Balašova, 3.b klase
Māra Migle Murule, 9 gadi, 3.klase
Māra Sproģe, 3.klase
Mārcis Gerasimos, 3 gadi
Mārcis Jumiķis, 8 gadi
Mārcis Parfenovs, 5 gadi
Mārcis Trantovskis, 1. klase
Mareks Hodarcevičs, 7 gadi
Margarita Jegorova, 1.klase
Margarita Mihailova, 10 gadi
Margarita Orlova, 1.klase
Margatita Beķere
Marija Freimane, 8 gadi
Marija Grinsopa, 5 gadi
Marija Keita, 5 gadi
Marija Kurpniece
Marija Miezīte, 1.klase
Marija Mormul, 9 gadi
Marija Šarigina
Marija Skangale, 15 gadi
Marija Soloveja
Marija Zimova, 1.b klase
Marika Magone, 1.klase
Māris, 2.klase
Mārcis, 2.klase
Māris Lēpers, 1.u klase
Māris Sproģis, 5.c klase
Mariss Portnajs, 7 gadi, 1.klase
Marko, 6 gadi
Marko, 7 gadi
Marko, 7 gadi
Marko Mazurs, 4 gadi
Marks, 4.klase
Marks Fedotovs, 6 gadi
Marks Gaisma
Marks Mormul, 6 gadi
Marks Rebrovs, 8 gadi, 2.klase
Marks Sviridovs, 10 gadi
Marks Ummers, 3.c klase
Maks un Bogadns Hotjani, 10.grupa 4.d
Marks Veids, 3.klase
Marks Zinovjevs, 10 gadi
Markus Freibergs, 4.klase
Markus Urdziņš, 2.klase
Markuss, 2.b klase
Markuss, 5 gadi
Markuss, 6 gadi
Markuss, 6.a klase
Markuss Andersons, 5.c klase
MARKUSS BUDJAKS, 7 gadi
Markuss Bunduls, 9 gadi, 3.klase
Markuss Čupāns, 3.c klase
Markuss Garais, 4.klase
Markuss Gatiņš, 4.b klase
Markuss Ivanovs, 2.a klase
Markuss Karloss Dzenis, 8 gadi
Markuss Krēsliņš, 2.a klase
Markuss Kupels, 8 gadi
MARKUSS ĻENKOVSKIS, 7 gadi
Markuss Leo Brukss, 7 gadi
Markuss Liepiņš, 10 gadi
Markuss Liepukalns, 2.klase
Markuss Maksimovs, 2.klase
Markuss Pencis
Markuss Riekstiņš, 7 gadi
Markuss Serdāns, 5.c klase
Markuss Vaišlis, 1.u klase
Marsels Lavrinovičs, 6 gadi
Marsels Madernieks, 6.klase
Marsels Sotnikovs 2 klase Sotnikovs, 2.klase
Marta, 6 gadi
Marta Beikerte, 5 gadi
Marta Emīija Prikule, 1.klase
Marta Karele, 3.d klase
Marta Knēģere, 3.b klase
Marta Lāce
Marta Levāne
MARTA MILLERSONE, 7 gadi
Marta Pavloviča, 5.a klase
Marta Pechenina, 1.klase
Marta Preisa, 6 gadi
Marta Rudkovska, 4.klase
Marta Šidlovska, 6 gadi
Marta Slišāne
Marta Zvirgzdiņa, 2.e klase
Martins, 1.a klase
Martins, 2.klase
Martins, 4 gadi
Martins, 6 gadi
Mārtiņš
Mārtiņš Cakuls, 1. klase
Martins Darbiņš, 4.grupa
Martins Dinevs, 14 gadi
Mārtiņš Gusakovs, 2.d klase
Mārtiņš Jansons, 9 gadi
Martins Lekna
Martins M., 5 gadi
Mārtiņš Mētra
Mārtiņš Mieriņs, 7.klase
Mārtiņš Piekalnītis
Martins Prutāns, 6 gadi
Mārtiņš Rudaks, 4.klase
Mārtiņš Serma, 5 gadi
Mārtiņš Šņore, 6.e klase
Mārtiņš Šteins, 5 gadi
Mārtiņš Straume, 3.b klase
Martins Voronovs, 7 gadi
Mārtiņš Zviedris, 7 gadi, 1.klase
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 1
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 2
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 3
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 4
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 5
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 6
Mārupes PII Zeltrīti Darbs 7
Matejs, 2.klase
Matiass Balalaikins, 7 gadi
Matiass Mezītis
Matilde Hasanova, 4.c klase
Matilde Janevica, 7 gadi
Matiss, 2.klase
Matīss Buķelis, 1.u klase
Matīss Ģēģers, 4.grupa
Matīss Kristaps Priekulis, 7 gadi, 1.klase
Matīss Liniņš, 1.c klase
Matīss Mikuda, 5.klase
Matīss Oļševskis
Matīss Puriņš, 9 gadi
Matīss Znotiņš, 4.b klase
Matvejs Aleksejevs, 5 gadi
Matvejs Panovskis, 2.klase
Matvejs Tarabarinovs, 6 gadi
Matvejs Zanins, 5 gadi
Matvejs Žavoronkovs, 4 gadi
Annija, 5-6gadi
Armands, 5-6gadi
Daniela, 5-6gadi
Dārta, 5-6gadi
Evelīna, 5-6gadi
Gustavs, 5-6gadi
Krišs, 5-6gadi
Ksenija, 5-6gadi
Madara, 5-6gadi
Markuss, 5-6gadi
Rojs, 5-6gadi
Rūta, 5-6gadi
Viesturs, Mazsalacas PII
Zemgus, 5-6gadi
Medvedevs, 1.a klase
Megija RBJP
Megija, 7 gadi
Megija Medvedska, 3.b klase
Megija Reimane
Megija Sirsniņa, 8 gadi
Megija Voikonova, 4.klase
Megija Siliņa, 3.klase
Melānija, 6.klase
Melānija, 6 gadi
Melānija Āpša, 6 gadi
Melānija Bumbule, 7 gadi
Melānija Dārta Morīte, 8 gadi, 2.klase
Melānija Ervalde, 9 gadi
Melānija Gļinko, 5 gadi
Melanija Inde Ķesele, 8 gadi
Melānija Izašere, 2.a klase
Melanija Kruza, 1.b klase
Melānija Mantone, 3.b klase
Melānija Ornicāne, 2.a klase
Melānija Počkeniece, 9 gadi
Melānija Šneidere, 2.d klase
Melānija Sofija
Melānija Strautniece, 1.a klase
Melānija Tabore, 2.klase
Melanija Žindule, 2.klase
Melisa, 5 gadi
Melisa Podziņa, 3.b klase
Melisa Ūzulniece, 2.b klase
Merilina Ļeontjeveva, 9 gadi, 3.klase
Mia, 9 gadi
Mia Elizabete Smertjeva, 2.a klase
Mia Raboviča, 5 gadi
Mihails, 6 gadi
Mihails Dudarnieks, 6 gadi
Mihails Panovskis, 1.klase
Mihails
Mihails Skobelkins, 2.c klase
Mija Aleinikova, 6 gadi
Mija Odaja, 3.klase
Miķelis, 2.klase
Miķelis Dazarts, 8 gadi
Miķelis Ģīlis, 6.e klase
Miks Adrians Tutāns, 5.a klase
Miks Andrejs Stūrmanis
Miks Avotiņš, 6 gadi
Miks Grīnbergs
Miks Jakstevičs, 5.a klase
Miks Mucenieks, 8 gadi
Miks Reneslācis 6 gadi, 6 gadi
Mikus Balodis, 8 gadi, 2.klase
Mikus Bērzonis, 5.a klase
Mikus Pētersons, 2.a klase
Mīla
MILA JEFREMOVA, 7 gadi
Milana Bogdanova, 8.klase
Milana Jena
Milana Jermolajeva, 1.klase
Milāna Paramonova, 4 gadi
Milana Strazdiņa, 8 gadi, 2.klase
Milans Šaburovs, 10 gadi
Milans Zeņkovs, 9 gadi
Milena Krasovska, 8 gadi
Millija Sprance, 7 gadi
Mira Videiševa, 6 gadi
Miranda Krūmiņa, 2.b klase
Miroslava Brjanceva, 8 gadi
Mollija Drīle, 10 gadi
Monta Boka, 5.klase
Monta Liparte, 14 gadi
Natālija Makašova, 5 gadi
Natālija Melne, 9.klase
Nauris Guzis, 4.b klase
Nazars Čugunovs
Nazars Rusaļejevs, 2.d klase
Nelli Hakimjanova, 1.u klase
Nelli Pečerica, 8 gadi
Nellija Garā, 11 gadi
Nellija Heisele, 10 gadi
Nellija Kazaka, 3.klase
Nellija Rubīna, 10 gadi
Nellija Šāvēja, 10 gadi
Nellija Uztice, 4.klase
Nellija Zālīte, 8 gadi
Nensija, 1.d klase
Nika, 6 gadi
Nikija Stepanava, 4.grupa
Nikita Carenko
Ņikita Ivanovs, 8 gadi
Ņikita Korabļovs, 4 gadi
Nikita Niks Mihailovs, 6 gadi
Nikita Vorobjoevs, 6.klase
Niklāvs Lācis, 11 gadi
Niklāvs Lācis, 9 gadi
Nikola Bahromkina, 5 gadi
Nikola Bērziņa, 7 gadi
Nikola Dudeniča, 3.b klase
Nikola Izaja, 3.b klase
Nikola Pavlova, 11 gadi
Nikola Šarova, 4.klase
Nikola Sņicarova, 3.c klase
Nikola Zunde, 8 gadi, 2.klase
Niks, 6 gadi
Niks Grietiņš, 6 gadi
Niks Skalbergs, 5 gadi
Nils Lāceklis-Bertmanis, 7.klase
Nils Ziemelis
Ņina Jekaraševa, 4.a klase
Noels, 6 gadi
Nora, 2.klase
Nora, 4 gadi
Nora, 5 gadi
Nora Biškina, 9 gadi, 3.klase
Nora Brice, 7 gadi
Nora Marta Priede, 7 gadi, 1.klase
Nora Salmane
Nora Upmale, 10 gadi
Nora Zelča, 2.b klase
Odeta, 6 gadi
Odrija Apine
Odrija Burba, 8 gadi
Odrija Ignāte, 8 gadi
Odrija Šīra, 6 gadi
Odrija Ziemele, 3.b klase
Ojārs, 1.a klase
Olga Egorova, 2.d klase
Olivers, 3 gadi
Olivers Batarags, 6 gadi
Olivers, 6 gadi
Olivers Diena, 4.klase
Olivers Krīpers, 2.d klase
Olivers Lipskijs, 3.b klase
Olivers Nīmanis, 3.b klase
Olivers Puķītis, 3.c klase
Olivers Sarkans, 8 gadi
Olivers Šulcs, 4.klase
Olivija, 1.b klase
Olīvija Butjko, 7 gadi, 1.klase
Olīvija Čaupala, 3.c klase
Olīvija Dzalbe, 8 gadi
Olīvija Ivanova
Olīvija Neilande, 2.klase
Orests, 5 gadi
Oskars, 3.klase
Oskars, 9 gadi
Oskars Auniņš, 2.klase
Oskars Cielava, 4 gadi
Oskars Drullis, 1.c klase
Oskars Opincāns, 5 gadi
Oskars Paudrels, 10 gadi
Oskars Putnis, 3.b klase
Oskars Zabarovskis, 7 gadi
Oskars Zīle, 6.e klase
Oto, 6 gadi
Patrīcija, 1.a klase
Patrīcija, 2.klase
Patrīcija Ašnevica, 2.a klase
Patrīcija Dambe, 2.c klase
Patrīcija Jubele, 7 gadi, 1.klase
Patrīcija Klusa, 9 gadi
Patrīcija Mikitova, 3.klase
Patrīcija Paula Rulle, 2.a klase
Patrīcija Vanesa Meļķe, 7 gadi, 1.klase
Patriks, 3.a klase
Patriks, 6 gadi
Patriks
Patriks Bāliņš, 1.a klase
Patriks Balodis, 5 gadi
Patriks Grabežovs
Patriks Krjukovs, 9 gadi
Patriks Strods, 3.b klase
Patriks Toms Gasūns, 8 gadi
Patriks Zogla
Paula, 5 gadi
Paula Actiņa, 6.klase
Paula Aizupa, 8 gadi
Paula Benušēvica, 2.a klase
Paula Blauberga
Paula Černaja, 3.a klase
Paula Cikota, 10 gadi
Paula Daudzešona, 3.b klase
Paula Gertnere, 7 gadi, 1.klase
Paula Grundule, 3.b klase
Paula Ieviņa, 6 gadi
Paula Kalniņa, 2.d klase
Paula Kokina, 3.b klase
Paula Mikitova, 2.c klase
Paula Pelce, 9 gadi
Paula Pīlādze, 7 gadi
Paula Ponomarenko, 4.klase
Paula Rulle, 1.a klase
Paula Siliņēviča
Paula Vilarrasa Upena, 9 gadi
Paula Ziedkalne, 1.a klase
Pauls, 4 gadi
Pauls Jēkabsons, 4 gadi
Pauls Puriņš, 5 gadi
Penskojs, 1.a klase
Pēteris, Ogres Centra pamatskola 1.b klase
Pēteris Zaķītis, 3.klase
Petra Paula Puriņa, 4.b klase
Petra Valdmane, 3.a klase
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 1, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 10, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 11, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 12, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 13, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 14, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 15, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 16, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 17, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 18, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 19, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 2, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 3, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 4, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 5, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 6, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 7, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 8, 5-6 gadi
PII Spārīte grupiņa Bitītes Darbs 9, 5-6 gadi
PII Vadakstīte 4.grupa_Darbs_1
PII Vadakstīte 4.grupa_Darbs_2
PII Vadakstīte 4.grupa_Darbs_3
PII Vadakstīte 4.grupa_Darbs_4
PII Vadakstīte 4.grupa_Darbs_5
PII Vadakstīte 4.grupa_Darbs_6
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_1
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_10
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_2
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_3
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_4
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_5
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_6
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_7
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_8
PII Vadakstīte grupa Spārītes_Darbs_9
Timofejs Pimanovs, 8.grupiņa
Polijektovs, 1.a klase
Polina, 1.d klase
Poļina Baijere, 9 gadi
Poļina Dolgiļeviča, 9 gadi
Polina Mihailova, 15 gadi
Polīna Novoselova, 7 gadi, 1.klase
Poļina P., 7 gadi
Polina Pauliine Kurpe, 2.c klase
Poļina Savicka, 6 gadi
Polīna Semjonova, 1.klase
Polina Vaičule, 1.b klase
Polina Zaharenko, 3.klase
Polīne Oļševska, 11 gadi
Dora, 3-5 gadi
Grieta PII MūsMājas
Haralds, 4 gadi
Līva, 3-5 gadi
Miķelis M., 3-5 gadi
Nikola, 3-5 gadi
Nora, 3-5gadi
Olivers, 3-5 gadi
Pauliņa, 3-5 gadi
Tomass, 3-5 gadi
Pupins, 1.a klase
Rada Margišvili, 7 gadi
Radions Aleksandrs
Radions Tēbergs, 4.klase
Rafaels, 1.b klase
Rafaēls Cipruss, 5.c klase
Rafaels Kravcenoks, 6 gadi
Rafaēls Kviesītis, 7 gadi
Ragnars Ozols, 6 gadi
Raiens Devjatņikovs
Raiens Logins, 5 gadi
Raimonds, 1.d klase
Raimonds Stankevičs, 7 gadi
Rainers, 6 gadi
Rainers Drozdovs, 7.klase
Raivis Mūrnieks, 2.a klase
Raivis Rozenštoks
Raivo Āboltiņš, 3 gadi
Raivo Babrovskis, 2.klase
Raivo Bērziņš, 8 gadi, 2.klase
Raivo Kukličs
Ralfs, 3.klase
Ralfs Āboltiņš-Āboliņš, 2.d klase
Ralfs Atis Terehovs, 11 gadi
Ralfs Breslavs, 2.a klase
Ralfs Fokins, 3.a klase
Ralfs G., 7 gadi
Ralfs Gricanis, 7 gadi
Ralfs Kalnzemnieks, 1.u klase
Ralfs Riežnieks, 10 gadi
Ralfs Romans, 3.klase
Ralfs Siliņš, 6 gadi
Ralfs Tomass Vācietis, 3.d klase
Ralfs Tože, 6.gadi
Ralfs Vonda, 3.b klase
Ralfs Vore, 8 gadi, 2.klase
Ralfs Zitmanis, 1.c klase
Raminta Brazdauska, 3.b klase
Rauls, 4 gadi
Rauls Baņģis, 7 gadi
Rebeka, 3.b klase
Rebeka Cirule, 2.b klase
Rebeka Elksnīte
Rebeka Kuzmiičova, 10 gadi
Rebeka Reinholde, 5 gadi
Regīna Kuzmiičova, 10 gadi
Regnārs, 4 gadi
Regnārs Benze, 9 gadi
Regnārs Brēdiķis
Reičela Krupenko, 4.m klase
Reinards Vatrala
Reinis Dzenis, 5 gadi
Reinis L., 5 gadi
Reinis Lacs, 9.klase
Reinis Noviks, 7 gadi
Reinis Vanags, 6 gadi
Reinis Volosatovs, 1.klase
Reinis Zembergs, 2.e klase
Reino Zavisnkis, 4.klase
Reivids Repša, 8 gadi
Renārs, 2.klase
Renārs, 5 gadi
Renārs Bernāns, 2.a klase
Renārs Bonks, 2.e klase
Renārs Ciunels, 2.klase
Renārs Kromānis, 5 gadi
Renārs Ļutkus, 9.gadi
Renārs Radomišķis
Renārs Rakstiņš
Renārs Ralfs Valujevs, 8 gadi
Renārs Riekstiņš, 7 gadi
Renārs Stičinskis, 5 gadi
Renārs Studers
Renārs Vaivods, 7 gadi
Renāte, 6 gadi
Renāte Ūdre, 3.a klase
Renāts Haritonovs
Renāts Stasevičs, 2.a klase
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 1
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 2
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 3
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 4
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 5
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 6
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 7
Rēzeknes PII Māriņa Darbs 8
Rēzija, 4 gadi
Rēzija, 7 gadi
Rēzija Ance Bertrama, 4gadi
Ričards, 1.d klase
Ričards Antonijs Piruška
Ričards Brodelis, 6.e klase
Ričards Cinkmanis, 3.a klase
RIČARDS DŽEIMS KALNIŅŠ, 7 gadi
Ričards Grigs, 8 gadi
Ričards Jansons, 3.d klase
Ričards Kristers Zariņš, 3.klase
Ričards Locovs, 3.b klase
Ričards Reijers, 5 gadi
Ricards Seglins, 5 gadi
Rīgas 2. pamatskola Darbs 1
Rīgas 2. pamatskola Darbs 10
Rīgas 2. pamatskola Darbs 11
Rīgas 2. pamatskola Darbs 2
Rīgas 2. pamatskola Darbs 3
Rīgas 2. pamatskola Darbs 4
Rīgas 2. pamatskola Darbs 5
Rīgas 2. pamatskola Darbs 6
Rīgas 2. pamatskola Darbs 7
Rīgas 2. pamatskola Darbs 8
Rīgas 2. pamatskola Darbs 9
Rīgas 244 PII Darbs 1
Rīgas 244 PII Darbs 2
Rīgas 244 PII Darbs 3
Rīgas 244 PII Darbs 4
Rīgas 59. PII Darbs 1
Rīgas 59. PII Darbs 10
Rīgas 59. PII Darbs 11
Rīgas 59. PII Darbs 12
Rīgas 59. PII Darbs 13
Rīgas 59. PII Darbs 14
Rīgas 59. PII Darbs 15
Rīgas 59. PII Darbs 16
Rīgas 59. PII Darbs 17
Rīgas 59. PII Darbs 18
Rīgas 59. PII Darbs 19
Rīgas 59. PII Darbs 2
Rīgas 59. PII Darbs 20
Rīgas 59. PII Darbs 21
Rīgas 59. PII Darbs 22
Rīgas 59. PII Darbs 3
Rīgas 59. PII Darbs 4
Rīgas 59. PII Darbs 5
Rīgas 59. PII Darbs 6
Rīgas 59. PII Darbs 7
Rīgas 59. PII Darbs 8
Rīgas 59. PII Darbs 9
Martins Savins
Aleksandrs Videckis
Ņikita Utļiks
Vladislavs Ostapecs
Bogdans Petrovs
Ņikita Zaharihins
Aleksandrs Mihailovs
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_1
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_10
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_11
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_12
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_13
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_14
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_15
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_16
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_17
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_18
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_19
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_2
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_20
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_21
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_22
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_23
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_24
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_25
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_26
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_27
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_28
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_29
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_3
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_30
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_4
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_5
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_6
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_7
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_8
Rīgas jaunās bolderājas pamatskola Darbs_9
Rigo, 3.klase
Rihards Milaičikovs, 8 gadi
Rihards Prūsis, 7 gadi, 1.klase
Rihards Spruģēvics, 2.klase
Rimanta Smeltere, 8.a klase
Rinalds
Rinalds Sakne, 5 gadi
Rita Pauliņa, 6 gadi
Ritvars Midris
Roberts, 3.klase
Roberts, 7 gadi
Roberts B., 6 gadi
Roberts Brikmanis, 2.a klase
Roberts Bulatovs, 7 gadi
Roberts Filipsons, 8 gadi
Roberts Fogelis, 4.klase
Roberts Ginters, 6 gadi
Roberts Irklis, 2.klase
Roberts Jānis Liks, 2.d klase
Roberts Kidiks, 3.d klase
Roberts Kosilo, 3.d klase
Roberts Maksimovs, 2.klase
Roberts Pavārs, 2.a klase
Roberts Ruicis, 7 gadi
Roberts Šteins, 7 gadi.
Roberts Trons, 9 gadi
Roberts Urtāns, 8 gadi, 2.klase
Roberts Vīksna, 8 gadi
Roberts Zābaks, 13 gadi
Saimons Rodions, 7 gadi
Rodrigo Gricmanis, 7 gadi
Rodrigo Jurgenbergs, 8 gadi, 2.klase
Rodrigo Ždanoks, 12 gadi
Rojs, 3.klase
Roksana Grohoļska, 11.gadi
Rolands Suveiza, 6 gadi
Ronans Golubs, 9 gadi
Rostislavs Hakimovs, 1.klase
ROTA LORETE TOČA, 7 gadi
Rūdolfs, 6 gadi
Rūdolfs Nils, 5 gadi
Rūdolfs, 1.b klase
Rūdolfs, 2.klase
Rūdolfs Babrs, 2.a klase
Rudolfs Brokans
Rudolfs Naglis
Rūdolfs Pantags
Rūdolfs Plakans, 10 gadi
Rūdolfs Pusbarnieks, 4.d klase
Rūdolfs Vaslovs Banga, 2.klase
Ruslans, 1.a klase
Ruslans Aksjukovs, 6 gadi
Ruslans Budāns, 5 gadi
Ruslans Nikonovs, 7 gadi
Ruslans Zanins, 5 gadi
Rūta, 6 gadi
Rūta Geste, 1.a klase
Rūta Kalēja
Rūta Kromāne, 10 gadi
Rūta Mangale, 4.klase
Rūta Misēviča, 2.d klase
Rūta Sirmonte
Rūta Treikala, 2.d klase
Sabīne Gutāne, 10 gadi
Sabīne Līcīte, 10 gadi
Sabīne Narnicka, 2.a klase
Sabīne Pērkone, 9 gadi
Sabīne Šiskina
Sabīne Skrodere
Sabīne Soroka
Sadovnikova, 1.klase
Saimons Salmiņš, 3.b klase
Salvis Stuglis, 4.grupa
Samanta, 2.klase
Samanta Asmusa, 6 gadi
SAMANTA PANFILOVA, 7 gadi
Samanta Šaldere, 2.klase
Samanta Sondere
Samanta Zahareviča, 11 gadi
Samanta Podiņa, 6.gadi
Samuēls Imaks, 2.a klase
Sandis Rudko
Šanele, 7 gadi
Sanija Keita Salgrāve, Kopdarbs ar brāli Kristapu Mareku
Sanija Nikolajeva, 2.a klase
Sanita Gagarina, 8 klase
Sanita Rodzeviča, 7 gadi
Santa Pužule, 7 gadi
Santa Smerliņa, 5 gadi
Sāra Pašcenko, 5 gadi
Sāra Reičela Vlāsova, 6 gadi
Sāra Sproģe, 2.c klase
Sāra Strautmane, 7 gadi
Šarlote Dilāne, 7 gadi
Šarlote Jefimiva, 1.c klase
Šarlote Rimševica, 7 gadi
Šarlote Vilka, 7 gadi
Šarlote Zvirgzdiņa
Sarma Viola Jurēvica, 2.klase
Sebastians, 2.klase
Selīna, 5 gadi
Sems Vecvagars, 4.a klase
Sendija Zvirbule, 1.u klase
Signe Božugo, 2.klase
SILVESTRS RAMOŠKA, 6 gadi
Simona Komarova, 6.klase
Sindija Goldberga, 8 gadi, 2.klase
Sindija Larionova, 5 gadi
Sindija Stucere, 9 gadi
Skārleta Lutkovska, 7 gadi, 1.klase
Katrina (Smaidiņi)
Ņikolajs (Smaidiņi)
Poļina (Smaidiņi)
Rihards (Smaidiņi)
Taisija (Smaidiņi)
Sofija, 2.klase
Sofija, 5 gadi
Alūksnes PII "Pienenīte" Sofija
Sofija Amoseeva, 3.b klase
Sofija Balode, 8 gadi
Sofija Dlužņevska, 4.b klase
Sofija Dombrovska, 4.klase
Sofija Godaine
Sofija Guļbina, 5 gadi
Sofija Gurjeva, 5 gadi
Sofija Kraukle, 8 gadi, 2.klase
Sofija Lavrenova, 6 gadi
Sofija Lote Cepurīte, 2.klase
Sofija Maslinovska, 7 gadi, 1.klase
Sofija Meijere, 3.c klase
Sofija Melančuka, 8 gadi
Sofija Morozova, 7 gadi, 1.klase
Sofija Rahmangulova, 2.a klase
Sofija Šēla, 3.b klase
Sofija Šogta, 14 gadi
Sofija Soma, 8 gadi
Sofija Švarca-Švampāne, 4.klase
Sofija Ustinovica, 2.b klase
Solvita Petruševska, 8 gadi
Sonata Brode, 1.klase
Stefānija, 1.d klase
Stefānija, 2.b klase
Stefānija, 5 gadi
Stefānija Skribe, 8 gadi, 2.klase
Stefans Kondratjevs, 10 gadi
Stefans Vasiļjevs, 1.a klase
Stella
Stella Hartmane, 5 gadi
Suzanna Auniņa, 7 gadi
Svetlana Sorokina, 5.b klase
Tālis Indāns, 5.b klase
Talsu PII Sprīdītis Darbs 1
Talsu PII Sprīdītis Darbs 2
Talsu PII Sprīdītis Darbs 3
Talsu PII Sprīdītis Darbs 4
Talsu PII Sprīdītis Darbs 5
Talsu PII Sprīdītis Darbs 6
Talsu PII Sprīdītis Darbs 7
Talsu PII Sprīdītis Darbs 8
Talsu PII Sprīdītis Darbs 9
Tatjana Krasjukova, 4.a klase
Teodors Beinārs, 7 gadi
Teodors Bērziņš, 6 gadi
Teodors Doveiks, 1.klase
Teodors Pauls, 1.klase
Teodors Vītols, 8 gadi
Terēze
Terēze Vītoliņa, 1.c klase
Tifānija Dārta Dzērve, 4.a klase
Timofejs Ņikuļins
Timofejs Romanovskis, 5 gadi
Timurs
Timurs Aleinikovs, 7 gadi
Timurs Jarnihs
Timurs Kupļonikovs
Timurs Lipskis, 4.a klase
Timurs Petrovs, 4.a klase
Timurs Tkačenko, 5.a klase
Tīna, 2.klase
Tīna Lukeviča, 3.b klase
Tīna Sala, 8 gadi, 2.klase
Tīna Spoģe, 6 gadi
Tomass, 5 gadi
Tomass Audze, 6 gadi
Tomass Jurans, 6 gadi
Tomass Pauls Kuba, 8 gadi
Toms, 6 gadi
Toms Arseņikovs, 7 gadi
Toms Bartuševics, 4.klase
Toms Bernāns, 8 gadi
Toms Bētiņš
Toms Derkusovs, 3.a klase
Toms Gabriels Dzalbs, 1.u klase
Toms Ikaunieks, 6 gadi
Toms Kauliņš, 6 gadi
Toms Miglāns, 5 gadi
Toms Pīlēģis, 15 gadi
Toms Sudrabs
Trevors Visnevskis
Ulla,, 3.a klase
Ulla Millere, 5 gadi
Ulrika Štāla, 7 gadi, 1.klase
Una Millere
Undīne Strazdiņa
Vadims Tumaševičs, 4.b klase
Valdis Valters Valeinis, 2.b klase
Valeria Raubiška
Valerija
Valērija Batakova, 13 gadi
Valerija Belokuroba, 4.a klase
Valērija Drapeza, 12 gadi
Valērija Goldova, 4.klase
Valērija Greidāne, 5.klase
Valērija Karpova, 5. klase
Valerija Kirsanova, 2.d klase
Valērija Marjanova, 2.b klase
Valērija Ruža, 6 gadi
Valerija Usanova, 2.a klase
Anna Seile
Arno Knospiņš
Eduards Vīlips
Elza Temmere
Jēkabs Broks
Justs Miruškins
Keita Marķitane
Līva Tīlena
Niks Zakrevskis
Pauls Arnītis
Sandijs Jerumāns
Tomass Permaņickis
Valts Spalva
Valmieras PPI Vālodzīte Darbs 1
Valmieras PPI Vālodzīte Darbs 2
Valmieras PPI Vālodzīte Darbs 3
Valmieras PPI Vālodzīte Darbs 4
Valters, 2.a klase
Valters, 5 gadi
Valters, 6 gadi
Valters Bardanovskis, 1.a klase
Valters Ešenvalds, 8 gadi
Valters Graudums, 2.a klase
Valters Jākobsons, 3.c klase
Valters Kļava, 3.d klase
Valters Krūmiņš, 4.klase
Valters Kurevskis, 9 gadi, 3.klase
Valters Meisis, 9 gadi
Valters Pētersons, 9 gadi
Valters Ribakovs, 7 gadi
Vanesa Čelnakova Mūrmane, 3.b klase
Vanesa Kiusi
Vanessa Mozgaļova, 11 gadi
Vanessa, 7 gadi
Vasilisa Červinska, 9.klase
Veličko, 3.b klase
Veniamins, 2 gadi
Aļika, PII Rūķītis, 6 gadi
Elizabete, PII Rūķītis, 6 gadi
Elvita, 6-7 gadi
Harijs, 6-7 gadi
Inguss, 6-7 gadi
Leila, 6-7 gadi
Rūta, 6-7 gadi
Sandis, 6-7 gadi
Vera, Olaines 2.vidusskola 5.klase
Verners Vanags, 9 gadi
Veronika, 6 gadi
Veronika, 9 gadi
Veronika Merenkova, 4.klase
Veronika Skabauska, 3.b klase
Veronika Šņepste, 7.klase
Veronika Tubina, 4 gadi
Veronika Vasiļevska, 2.a klase
Viesturs, 6 gadi
Viktorija
Viktorija, 6 gadi
Viktorija Bahanovska, 6 gadi
Viktorija Belova
Viktorija Burilova, 4.b klase
Viktorija Egorova, 2.d klase
Viktorija Gorbunova, 5 gadi
Viktorija Grigorjeva, 9.klase
Viktorija Guņejeva, 7 gadi, 1.klase
Viktorija Kondratenkova, 4.a klase
Viktorija Morozova, 6 gadi
Viktorija Priedīte, 7 gadi
Viktorija Sandere, 4.grupa
Viktorija Stubure, 4.klase
Viktorija Tjurenkova, 7 gadi, 1.klase
Viktorija Umbraško, 5.a klase
Viljams
Vilnis, 1.klase
Violeta, 7 gadi
Virdžīnija Meļeha, 9 gadi, 3.klase
Virsavija Krjučenkova, 1.klase
Vita Adriana Etorre
Vitālijs Mitrāns, 6 gadi
Vlada Aļohina, 6 gadi
Vlada Jerjomina, 2.klase
Vlada Kļimčenko, 1.c klase
Vladimirs Černovs, 9 gadi
Vladimirs Konoņenko, 6 gadi
Vladimirs Matvejevs, 13 gadi
Vladimirs Sokolovs, 5 gadi
Vladimirs Žirnovs, 8 gadi, 2.klase
Vladislavs Dukaļskis
Vladlens Golcs, 5.a klase
Vorens, 4 gadi
Zahars Koževnikovs, 5 gadi
Zanda Sprukule, 12 gadi
Zane Nicane Gulbe, 9 gadi
Žanete, 4 gadi
Žanete Riherte, 6 gadi
Žanna
Zarema Iricjana, 5.gr darbs
Zlata Gorjačova, 14 gadi
Zlata Smirnova, 4.a klase
Zlata Zeņkova, 11 gadi