Atpakaļ

Konkurss "Redzi sliedes - nopauzē!"

 

LDz aicina visas Latvijas skolas piedalīties konkursā "Redzi sliedes - nopauzē!" un laimēt ekskursiju uz zinātnes centru "Vizium" Venstpilī vai Dzelzceļa muzeja un kino apmeklējumu Rīgā, kā arī saņemt īpašas balvas skolotājiem!


 

KONKURSA UZVARĒTĀJI

Noslēdzoties balsošanai par VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) radošā konkursa “Redzi sliedes – nopauzē!” iesūtītajiem labākajiem skolu klašu video, ir noskaidroti konkursa uzvarētāji un balvu ieguvēji!


 

KONKURSA FINĀLISTI!

LDz radošajā konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!”  iesūtīti teju 40 visdažādākie video no klašu skolēniem visā Latvijā! 

Noskatīties visu finālistu darbus var LDz sociālo mediju kontos Instagram un Facebook.

 

 


 

IEDZĪVINI LDz VIZUĀLO RISINĀJUMU UN SAUKLI

LDz rīkotajā konkursā tiek aicināti piedalīties visi Latvijas 1.-12. klašu skolēni un viņu skolotāji. Konkursa galvenais uzdevums ir visiem kopā radošā veidā iedzīvināt kampaņas "Redzi sliedes - nopauzē!" vizuālo risinājumu un saukli, izmantojot audiovizuālo metodi (video).

 

Redzi sliedes - nopauzē! Latvijas dzelzceļš

 

Kampaņas vizuālo risinājumu var izdejot, iekustināt zīmējumā, atainot "flešmobā" pie skolas vai kādā citādā radošā veidā. Izveidotajam video ir jābūt līdz 3 min. garam. Tas var būt gan filmēts, gan animēts, gan veidots citā tehnikā. 

 


 

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ!

Svarīgi atcerēties, ka video uzņemšanas laikā ne Tu, ne Tavi klasesbiedri, ne skolotāji NEDRĪKST atrasties dzelzceļa tuvumā, vai citādi pakļaut riskam savu un apkārtējo cilvēku drošību!

Redzi sliedes - nopauzē! Latvijas dzelzceļš

 


 

DARBU IESNIEGŠANA

Video jāiesniedz līdz 2022. gada 21. oktobra plkst. 17.00, nosūtot uz e-pastu dzirdiredzidzivo@ldz.lv saiti video lejupielādei. Video jāiesniedz MP4, MOV formātā. 

Pavadošajā e-pastā jābūt norādei „Konkursam „Redzi sliedes – nopauzē!” un jānorāda darba autori (klase, skola, skolas adrese) un kontaktpersona – klases audzinātājs/-a un kontaktinformācija (tālruņa numurs vai e-pasta adrese).

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2022. gada 11. novembrim “Latvijas dzelzceļa” sociālo mediju kontos: Facebook, Instagram un mājaslapā www.dzirdiredzidzivo.lv.

 


 

KO SAŅEMSI BALVĀ?

Konkursa uzvarētājus gaida izglītojoša LDz žūrijas balva – ekskursija uz Dzelzceļa muzeju, kā arī kino biļetes visai klasei. Savukārt sabiedrības simpātiju balvu - ekskursiju uz zinātnes centru “Vizium”, saņems tas video, kas sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram” iegūs kopsummā visvairāk “patīk” un/ vai “dalīties”.

Tātad – ne tikai izveidojot šo video, bet arī aicinot skolasbiedrus un draugus balsot par to šajos sociālajos tīklos, jūs varat tuvoties vēlamajām balvām!

Tāpat esam īpaši padomājuši par abu uzvarējušo klašu skolotājiem (-ām), kuriem (-ām) būs iespēja balvā saņemt dāvanu karti no “Biļešu paradīzes” 50 eiro vērtībā.

 

Redzi sliedes - nopauzē! Latvijas dzelzceļš

 


 

KONKURSA NOLIKUMS

Aicinām būt aktīviem, piedalīties konkursā un izpaust savu radošumu, veidojot video!

Konkursa "Redzi sliedes – nopauzē!" nolikums pieejams šeit:

Redzi sliedes - nopauzē! Latvijas dzelzceļš

 


 

Dzirdi. Redzi. Dzīvo!

Drošības kampaņa - noskaties!  |  Drošības stundas - piesaki savu klasi!